• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Bazen Kendime Çok Kızıyorum

Tyler

Üye
Katılım
11 Ağustos 2018
Mesajlar
990
Yaş
19
Şehir
İstanbul
Selam beyler , bazen kendime çok kızıyorum. sebebi ; ben yapmamam gerekenler adına kendime bir uzun bir not defteri tutuyorum ve zamanı gelince de bunu okuyorum hatalarımı vs kontrol ediyorum. bugün çok hatalı şeyler yaptım kafasına vararak defteri açtım , elime kalem aldım ve doğru ve yanlış yaptıklarımı işaretledim. beyler yaptığım hatalar ise kontrolsüzce , kendime has bir özellik. bazı kişiler ile çok fazla , nefes dâhi almadan konuşuyorum. örneğin ; yeni bir kız ile tanıştım kız beni gördüğün de merhaba falan diyor peşimden falan geliyor. benimle sohbet ediyor , gülüyor vs. bazen kıza bir şey anlattığım da çok hızlıca anlatıyorum ve kız bir an da gülüyor. espri yapıyorum gibi mesela hızlıca konuşup bir an da derin bir nefes almak. burada her neyse. insanlara düşüncelerimden çok bahsediyorum , çok konuşuyorum ve salakça konusuyorum. bazen söylediklerimin arkasın da durmuyorum , tartışma zamanın da bu özel bir konu. feminen bir erkek ile konuşuyorum , çocuk çok akıllı. söz hakkı vermiyor , beni pek siklemeyerek dinliyor ve fikirlerimiz ayrı düşse bile hâlâ yanında duruyorum. kendime çok kızıyorum ve bunları engellemek için sürekli bunu yapmayacağıma dair yazacağım. her hatamı yüzüme vuracağım kendime ders vererek. böyle konularda sıkıntıları olan varsa toplansın konuşalım , kendimize ders verelim.
 

brendon

Üye
Katılım
26 Nisan 2018
Mesajlar
158
Yaş
24
Şehir
Ankara
Dostum bunların farkındasın not aldın şeyleri uygula zamanla olacak şeyler bunlar sıkma kendini disiplin önemli iraden sınanacaktır bunları yaptın mı seviye atlıyorsun.
 
Üst