Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bazı insanların bünyesinin alfalığa doğuştan yatkın olmadığını düşünüyorum

Bunu düşünme sebebim ben birşeyleri kimseden yardım almadan yaptım gelişmeyi ben istedim kötü hayatı reddetmemi kimse istemedi ama etrafımdaki insanlara bakıyorum beta dediğimiz insancıklar benden bir konuda yardım istiyor örneğin kadınlar para gibi adama yıllarca kazıyıp öğrendiğim bilgiyi veriyorum kucağına ama bu insanlar attığım yazıyı okumaya üşeniyor para kazanmayı öğretiyorum hazırı arıyorlar sahaya çık benle istediğin kadar kızla takıl diyorum ama gidip konuşcaksın diyorum yok hazırda kız numarası yokmu diye soruyorlar ondan sonra ağlıyorlar hayat iğrenç diye hayret ediyorum bana birisi bilgi verseydi zamanında peşinden ayrılmazdım bunlara kısa yoldan göstersende öğrenme azimleri yok

YANİ ÖZETLE BAZILARINA NE YAPSAN ŞU SİTEDE YAZI MAZI OKUMAZ ÜŞENİR BUNLARIN DOĞUSTAN BETA OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM BİZİMDE HİÇBİRZAMAN BETA OLMADIĞIMIZI SADECE BİLGİMİZ EKSİKTİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim 👋

Son düzenleme:
Bazı insanlar yola çıkmıştır elinden tutar beraber yürürsün onlar bizler oluyoruz yani burdakiler, bazı insanlar oturuyordur onlara öncelikle ayağa kalkma konusunda ikna etmek ve sebep vermek gerekir, bazıları ise yatıyordur onlara ise neden harekete geçmeleri gerektiği anlatılır. Yani her insanla beraber hareket edemezsin bazılarının sana yetişmesi gerekir yada sen onların seviyesine inip kendinle beraber kaldıracaksın

BOŞ,
Tam tersi bunları okuma gereği duyan alfa değildir.(hepsini okumadım)

Bunları okumak alfalık diyen ? Okumaktan kastımı söylüyorsan alfalıkla ilgili yazılar değil gelişimle ilgili,yaşın onyedi falan sanırım normal böyle düşünmen küçük kardeşim kızmıyorum sanada ve şu boşu şurdan alın👍

Bunları okumak alfalık diyen ? Okumaktan kastımı söylüyorsan alfalıkla ilgili yazılar değil gelişimle ilgili,yaşın onyedi falan sanırım normal böyle düşünmen küçük kardeşim kızmıyorum sanada ve şu boşu şurdan alın👍
Bak turşucuk şuan zamanımı sana harcamak istemiyorum ama neyse, sol tarafta nickimin altında yaşım yazıyor. Bu kadar MORON ve CAHİL olma, insanların bu forumda ki yazıları okumaları zorunlu değil, son cümlende diyorsun '' Bu yazıları okumayanların beta olduğunu düşünüyorum vs vs. '' Bu Dünya'da denizde ki kum tanesinden farkın YOK, ve yazdığın yazılar kimsenin sikinde DEĞİL. Bende bu forumda başlık açarım, yazı okurum faydası olur ama bunlar sayesinde alfa veya omega olmadım sende olamazsın, hayat bunları sana sike sike öğretir. Belli ki forum da yenisin haddini bil fazla gaza gelme. Alfa beta kavramlarını da sikeyim ayrıca, :) fazla kafanı yorma bunlara Türkçeni geliştirmeye bak önce. (tükürme efekti)

Son düzenleme:
Bunu düşünme sebebim ben birşeyleri kimseden yardım almadan yaptım gelişmeyi ben istedim kötü hayatı reddetmemi kimse istemedi ama etrafımdaki insanlara bakıyorum beta dediğimiz insancıklar benden bir konuda yardım istiyor örneğin kadınlar para gibi adama yıllarca kazıyıp öğrendiğim bilgiyi veriyorum kucağına ama bu insanlar attığım yazıyı okumaya üşeniyor para kazanmayı öğretiyorum hazırı arıyorlar sahaya çık benle istediğin kadar kızla takıl diyorum ama gidip konuşcaksın diyorum yok hazırda kız numarası yokmu diye soruyorlar ondan sonra ağlıyorlar hayat iğrenç diye hayret ediyorum bana birisi bilgi verseydi zamanında peşinden ayrılmazdım bunlara kısa yoldan göstersende öğrenme azimleri yok

YANİ ÖZETLE BAZILARINA NE YAPSAN ŞU SİTEDE YAZI MAZI OKUMAZ ÜŞENİR BUNLARIN DOĞUSTAN BETA OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM BİZİMDE HİÇBİRZAMAN BETA OLMADIĞIMIZI SADECE BİLGİMİZ EKSİKTİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim 👋

Dostum önce bir yazı yazmayı, noktalama işaretleri kullanmayı öğrenseydin keşke...

Diksiyonun ve dile ne kadar hakim olduğun senin ne kadar kaliteli olduğunu gösterir. Adam isterse trilyonluk olsun Şirto Ağa gibi Türkçe konuşursa kimse iplemez o adamı.

Aklında bulunsun istedim.

geliştiğini sanıp hala geride olan çok bu forumda. aramızda büyük bir fark var gençler, ben en azından gelişmediğimi biliyorum.

bu arada gelişmenin sonu yoktur, her şeye sahip olduğunu düşünürsün ama bu düşüncedir :)

Herkes alfa olmak zorunda değil herkes te kolay kolayc olamaz sürüdeki en zorlu işi alfa yapar sorumluğu alfa alır alfa kız sikmek değildir
Alfalığı yanlış öğrettiğim arkadaşlarıma söylemek istediğim bu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8