Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Belgesel tadında Pua'lığa başlangıç serüvenim

Selamlaaarr beyler nasılsınız ? Umarım iyisinizdir.Ben yavru kurt Emin.Bugün sizlere biraz geçmişten anıdan ve tecrübe ederek ve acı ile edindiğim bir anı anlatacağım.Aslında bu tecrübesizce hareketimi anmak pek hoşuma gitmiyor fakat forumda bir şeyler öğrenmek isteyen ve bunu sonuçlara katlanmadan yapmak isteyen birçok kişi var.Foruma ilk başladığımda ben de bu tarz anıları olan sevgili Pua'ların yazılarından az faydalanmadım(Tabi anlatacağım olay için çok geçti) neyse uzatmayalım ve sizleri de sıkmak istemem.
Okuyacağınız yazı bir betanın hazırda bekleyen yedek mumamelesi görmesinin sonucunda değişen hayatının bir bölümüdür.
Bundan 2 yıl önce henüz Pua'lık ve red pill'e dair hiçbir bilgim yoktu.Ve gerçek anlamda bir meriçin hatta yıkık bir betanın ta kendisiydim.Aslında tavır olarak yeterince cool olarak görünen ancak sadece göründüğü için bu özelliği hiçbir halta yaramayan bir lise öğrencisiydim.O dönem hoşlandığım bir kız vardı sınıfta.Kızdan hoşlanıyordum fakat utangaçlığım yüzünden bir türlü konuşamıyordum.Hatta size şöyle söyleyeyim sınıfta bir aralar oturma düzeni falan yapılması kararı alındığında kızla yanyana denk geldik,bir dönem yanyana oturmuştuk ve buna rağmen ben kızla muhabbet edemiyordum.Sadece öyle basit bir şekilde havadan sudan konuşmalar oluyordu.Üstelik bu konuşmalar esnasında o kadar beta tavırlar sergiliyordum ki tüm konuşma ve aradaki ilişki tamamen kızın kontrolünde gerçekleşir hale geldi.O dönemin yaz tatili olduğunda etradımdaki betalar tarafından aldığım gaz ve akılla da kıza instadan gizli hesapla ondan hoşlandığımı ve sınıftan birisi olduğumu söyledim.(O dönemler çocuğun birisi kıza açılmış ve reddedilmişti.Buradan şu sonuç çıkıyor-Kız tercih edilen birisi olduğu için benim onun tercih edilen kız havasında olduğu kanısını kırmam gerek fakat ben burada konuşma tarzım ve açılış şeklimle ona muhtaçmışım havası sergiliyorum)Tabi ki kız ısrar edince betamız olan ben kendimi açığa çıkarıyorum ve reddediliyorum.(İlişkide açılış ve yarattığınız imaj çok önemlidir beyler gördüğünüz üzere kötü bırakılan bir imaj ve yanlış açılmadan dolayı red yedim)Burada şunu görüyoruz ki kızın tercih edilen birisi olmasından kaynaklanan ego ve benim beta tavırlarımla yarattığım senin için ölüyorum imajı kızın beni silik yazılarla yedek kulubesine almasına neden oluyor(Betamız için henüz maç bitmiş değil eğer doğru hamleler yapılırsa hala şansımız var bakalım o fırsatı nasıl değerlendireceğim)
Kız beni yedek kulubesine almış olmasına rağmen ben direterek hala ona muhtaç olduğumu belirtir şekilde cevap verdim ve konuşma orada bitti.Aradan biraz zaman geçti ve ben kıza tekrar yazmaya karar verdim.(Yapılacak en büyük hatalardan bir tanesidir bu.Yedek kulubesindeki pozisyonumdan da edecek bu hareketim beni)Kıza tekrar mesaj attım ve onu çok sevdiğimi uzun söylevli mesajlarla belirttim.Ve işte tam yıkıklık anı bu ki kız cevap vermedi.Bakın engel yemek bundan daha iyidir en azından yol kapatılır ve betamızın yön değiştirebileği yol ayrımı olur.Kız bana görüldü atarak tamamen köle durumuna sokmuş oldu.İşte beyler gördüğünüz üzere red pill ve Pua neden ilişkide başyapıttır önemini görüyoruz burada.Şimdi gelelim bu betamızın yediği darbedeler üzerine darbelerden ve acı tecrübelerinden yola çıkarak Pua'lık ve red pill konusunda nasıl kendini geliştirme sürecine başladığına.
Bu beta kendini geliştirmeye nasıl başladı ?
Kızdan yediğim bu red üstüne redlerden sonra bir süre kendimi tamamen dış dünyaya kapatmıştım.Adeta bakteri gibi sürekli evde takılıyor,oyunlarla tüm günümü öldürüyor ve kimseyle pek konuşmuyordum.Yine böyle geçen bir günün akşamında youtube'da bir video gördüm.Videonun başlığı 'Alfa Erkeği'üzerine bir başlıktı ve saçma sapan teorik bilgilerden başka bir şey değildi.Önce videoyu tamamen izledim,saçma bulunca kapattım fakat yorumları okuyunca pua ve red pill gibi terimleri merak etmeye başladım.O günün sabahı uyanıp bununla ilgili tüm forumları,blogları,Pua'ların insta larını hatta bazılarının telefon numaralarını dahi araştırdım.Sonrasında sürekli olarak blog ve forum yazıları okumaya başladım.O kadar çok teorik bilgi okuyordum ki terimler kafamda çorba olmaya başlamış ve matematiksel metinler haline gelmişti.Tabi sadece yazılarla kalmıyor pua'larla sıksık sohbet ediyor ve yaptıklarımı anlatıyordum.Sonrasında sağolsun konuştuğum kişilerden birinin tavsiyesi üzerine yaptığım işi daha da boyutlandırma kararı aldım.Fazlasıyla teorik bilgi edindikten sonra artık çıkıp pratik bilgi edinme zamanım gelmişti.Hergün çıkıp set açıyordum ve çoğunlukla red yemem kaçınılmaz bir sonuç oluyordu.Ancak moralim nedense hiç bozulmuyordu.Çünkü kızların özgüveninin aslında ne kadar düşük olduğunu
ve aslında hiç kafamda kurduğum gibi olmadığını test ederek öğrenmiştim.Eve geldim , red pill üzerine yazılar okumaya devam ettim bir süre.Sonrasında aslında red pill in daha farklı boyutlarının olduğunu gördüm.Bunun üzerine sadece set açmak yerine hayatıma değer katmam gerektiğini farkettim.Okulların açılmasına 1.5 ay kala benim için biraz ağır olmasına rağmen vücut çalışmaya,bisiklet binmeye,koşuya başladım.Zaten düzenli olan kitap okuma alışkanlığımı daha da sıklaştırdım.Artık hayatım o kadar düzenli ve yoğun geçiyordu ki ne kadar olumsuzluk olursa olsun ne kadar başarısız olursam olayım üzülmüyordum.Benim için en iyi gelişme açılan setlerin red oranının yarıya düşmüş olmasıydı.İşte o eski betamızın galibiyeti burada açığa çıkıyor.Yedek kulubesinden dahi silinen betamızın ilgi odağı haline geliş anını izleyeceğiz şimdi.1,5 ay içerisinde yaptığım spor fazlasıyla etki göstermişti ve fiziksel anlamda vücudum tamamen yerli yerine oturmuştu.O dönemler yaşıma kıyasla boyum biraz kısaydı fakat spor sonrasında normal hale gelmişti.Okulun açıldığı gün en şık şekilde giyindim dalgalı hafif uzayan saçlarımı taradım ve parfüm tabi altın kuraldı.İşte o eski betamızdan eser yoktu.Ancak benim için önemli olan gelişme kendimde olan fiziksel gelişme değil eskiden tek odağı kızlar olan bir betadan sıyrılıp kendi hayatına değer veren bir alfaya dönüşmüş olmaktı.O yıl içerisinde red yediğim kızın yüzüne dahi bakmadım ve sürekli farklı kızlara setler açıyordum.Üstelik setlerim fazlasıyla olmulu sonuçlanıyor ve ilgi işaretleri ile geri dönüşler alıyordum.Tabi red yediğim kızın beni her ortama girdiğimde kesişi de gözümden kaçmıyordu.Ben böyle birine dönüşünce kız yaptığı hatayı anlamıştı fakat iş işten geçtiği için tekrar bir açılış bekliyordu(Nah alır o açılışı)Gel zaman git zaman tamamen ilgi odağımdan çıkan kız olayı kavramıştı ve işte önemli nokta burası(Burada kızın bana geri döneceğini sanıyorsunuz değil mi ? Yapmayın beylerr kızlar ne olursa olsun pazarlarını kapatacak hamleler de bulunmazlar.Kendisi dönmek yerinde beni geri döndürmek isteyecek yada tabir-i caizse "Kıskandıracak")Kız beni kıskandırmak amacıyla yedeklerinden bir betayı tuzağına düşürüp bana karşı kullanmaya hazır hale getirmişti.Aklınca beni kıskandıracak bunu anlamak için de çocukla aramdaki ilişkiyi gözlemleyecekti.Yapılan onca hatadan ve öğrenilen onca şeyden sonra artık kontrol bendeydi.Çocukla aramı bozmaktansa çocukla daha samimi hale geldim ve kızın gördüğü her ortamda bu samimiyetimi belli ediyordum.Ve sonuç; Kıskanılmadığını anlayan meriç kızımız savaşı kaybettiğini anlamış,betamızdan da ayrılmış ve tamamen kendini kapatmıştı.Bense hala öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye devam etmekteyim.Evet beyler bu hafta ki belgeselin sonuna geld.... ahahah şaka lan şaka.Benden bu kadar.Unutmayın siz siz olduğunuz için değerlisiniz.Kızlar hayatınızın küçük bir parçası.Kafanızda bu kadar büyütmeyin,bugün birisi olacak yarın o da gidecek ta ki çocuklarınızın annesi olana kadar bu böyle.Hepinizi seviyorum kendinize iyi bakın esen kalın.
Yavru Kurt Emin

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8