Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Belkide hiç farkında olmadığımız hastalık

Kardesim dunyayi kodlarla gormeye baslamissin ama Her Seyin ayri yazilacagini ogrenememissin
ingilizce klavyenin kusursuz yazmadigini bildigin halde farkinda oldugun halde kusurlu yazmaya devam ediyorsunya kardeşim bende aynı şekilde kusurlu yazdigimin farkinda oldugum halde yazmaya devam ediyorum AYNİ ŞEYİ YAPİYORUZ ve dolayisiyla kendinide elestirmis oluyorsun bišey sorucam ŞAKAMISIN 😄

djsjsjsjsk ingilizce klavyemi mdjsj kardeşim boşver sen haklisin profilini inceledikten sonra hak veriyorum böyle kafada olman normalmis
Sen mukemmeletcilikten cok ego kasmassin. Bir zamanlar bende oyle idim. Sonra insanlar yanimdan uzaklasti veya yakin iliskilerim sığ konuma geldi. Demem o ki birak su egoyu. En basitinden birine carptiginda gonul rahatligiyla ozur dileyemiyorsan sende ego var veya kisaca bir durum karsisinda eger haksizsan kolaylikla kendinde eziklik hissetmeden ozur diliyorsan bundan zevk aliyorsan dogru yolu bulmak adina sen normalsin aksi taktirde dunyada pek iyi yerlerde olamazsin. Birak su egoyu

ingilizce klavyenin kusursuz yazmadigini bildigin halde farkinda oldugun halde kusurlu yazmaya devam ediyorsunya kardeşim bende aynı şekilde kusurlu yazdigimin farkinda oldugum halde yazmaya devam ediyorum AYNİ ŞEYİ YAPİYORUZ ve dolayisiyla kendinide elestirmis oluyorsun bišey sorucam ŞAKAMISIN 😄
Misin ayri

yazarken dahi bu aklima hep gelir a!ma çok önemsemkyorum artik kusursuz olmasi şart değil ben noktasindan virgulune kadar yazmasini bilmiyorum saniyorsun dünyaya kendi pencerenden bakıyorsun şimdi sana tonlarca lafta sokardım ama malesef aklıma hakaret olur yazini bastan oku bakalim herseyi kusursuzmu yazmışsın duzgun yazmayi savunup benim gibi yazma cümlenin sonuna nokta koyulur . kadar beynin yok
Mesela insanlara açıklama yapmayı bırak. Uyardığın için sağol, teşekkür ederim diyip yoluna devam etmelisin.
Ne yapmak istediğine karar verip çalış işte ne biliyim. Her konuda en iyi sen olamazsın, ama bir veya birkaç konuda iyi olabilirsin.

Kendini çok çok çok zorlama, yapmak istediklerini yapıp hayatına devam et.

Bende de var şu or*spu çocuğu illet. Mükemmel olayım derken olamadığım için başlayıp bıraktığım şeyler oldu. Evde spora başladım 2-3 ay önce bunda da çok iyi fizik yapmak istiyorum ama bunu asla bırakmayacağım mükemmel olmadan.Mükemmel olunca da devam edeceğim.
Dur şuraya da bir herşey yazayım ohhh.

Kendimi geliştirme yolunda bende bu şekilde başladım ve tren raydan çıktı iyicene. Mükemmeliyetçi olmak hayatı kendine zindan etmek gibi hiçbir şey senin için tam olarak yetmiyor; Hep eksik hissediyorsun. Ortalama 70 yıl olan şu ömrü bundan sonra bende rahat bir şekilde geçirmeye karar verdim. Hayatınızda başarılar dilerim hepinize. Her şeyi biz yapamayız birbirimize muhtacız. Evet gelişebilir ve fikir sahibi olabiliriz ama her şeyi yapmak bizi çok yoracaktır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8