Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Belkide hiç farkında olmadığımız hastalık

adı kulağa hoş gelebilir ama mükemmeliyetçilik hastalığımın olduğunu öğrendim ,bugüne kadar bunu güzel bi huy hırs sanar geçerdim.. beni başariya goturdugunu falan ki götürdüde hayal edemeyeceģim bilgilere ulaştım dünyayı kodlar hücreler şeklinde görecek kadar ileri götürdüm işi herşeyde en iyi olmak istedim ve bu hayatımı dar etti bildiklerimi birikimlerimi yok etmek sade bir hayat istedim şuanda iyide gidiyorum

eğer herseyin en iyisini istiyor o olmadan mutlu olamiyorsanız mükemmeliyetcisiniz şu konuyu halledeyim şu işi bitiriyim şu sorunu çözeyim ozaman herşey güzel olucak mutlu olucam diyorsaniz elinizdekiler yetmiyorsa mükemmeliyet hastalığınız var buna egonuzun kölesi olmuşsunuzda diyebiliriz

Geçen sene fark etmiştim. Hatta buraya konu bile açmıştım sanırsam, hatırlamıyorum.

Her şeyi istediğiniz gibi yapmak... O işler öyle olmuyor canım benim ;)

Hatta çok iyi hatırladım, liderler planları tuttuğu için değil.

Kriz anında en doğru kararı verdiği için, Liderdir!

adı kulağa hoş gelebilir ama mükemmeliyetçilik hastalığımın olduğunu öğrendim ,bugüne kadar bunu güzel bi huy hırs sanar geçerdim.. beni başariya goturdugunu falan ki götürdüde hayal edemeyeceģim bilgilere ulaştım dünyayı kodlar hücreler şeklinde görecek kadar ileri götürdüm işi herşeyde en iyi olmak istedim ve bu hayatımı dar etti bildiklerimi birikimlerimi yok etmek sade bir hayat istedim şuanda iyide gidiyorum

eğer herseyin en iyisini istiyor o olmadan mutlu olamiyorsanız mükemmeliyetcisiniz şu konuyu halledeyim şu işi bitiriyim şu sorunu çözeyim ozaman herşey güzel olucak mutlu olucam diyorsaniz elinizdekiler yetmiyorsa mükemmeliyet hastalığınız var buna egonuzun kölesi olmuşsunuzda diyebiliriz
Kardesim dunyayi kodlarla gormeye baslamissin ama Her Seyin ayri yazilacagini ogrenememissin

Bendede var sanırsam. O yüzden anime evrenine gitmek istiyorum. Eğer bir gün, ölmeden önce veya sonra seçim hakkı verilirse anime evrenine gideceğim. Orada her şey daha mükemmel.

Hayatını sadeleştirmeye çalışmak derken, şu zamana kadar yaptığın herşeyi kenaramı atıcaksın?

Geçen sene fark etmiştim. Hatta buraya konu bile açmıştım sanırsam, hatırlamıyorum.

Her şeyi istediğiniz gibi yapmak... O işler öyle olmuyor canım benim ;)

Hatta çok iyi hatırladım, liderler planları tuttuğu için değil.

Kriz anında en doğru kararı verdiği için, Liderdir!

mümükemmeliyetçiligi birakmak için tavsiyelerin varmi

Kardesim dunyayi kodlarla gormeye baslamissin ama Her Seyin ayri yazilacagini ogrenememissin

yazarken dahi bu aklima hep gelir a!ma çok önemsemkyorum artik kusursuz olmasi şart değil ben noktasindan virgulune kadar yazmasini bilmiyorum saniyorsun dünyaya kendi pencerenden bakıyorsun şimdi sana tonlarca lafta sokardım ama malesef aklıma hakaret olur yazini bastan oku bakalim herseyi kusursuzmu yazmışsın duzgun yazmayi savunup benim gibi yazma cümlenin sonuna nokta koyulur . kadar beynin yok

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8