• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Ben Başlıyorum Beyler. Siz Yerinizde Saymaya Devam :)

Sen de Benimle Misin?

• Evet

Kullanılan: 16 80.0%
  • Hayır

Kullanılan: 4 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Versay

Üye
Beyler Nofap, Genel kültürüm var ama 2 katına çıkaracağım her şeyde bir cümlelik fikir yerine o konu hakkında döktüreceğim, Korkularımın üzerine gideceğim, Ne olursa olsun BOŞ DURMAYACAĞIM, Psikoloji de çığır açacağım, C# dilinde orta seviyeden uzmana çıkaracağım, Diksiyon ve davranış Eğitimi alacağım, Gitarı orta seviyeden Yükseğe çekeceğim ya da keman çalacağım, Her gün en az ilgi alanım dışında 5 bilgi öğreneceğim, Uyku mu düzene koyacağım, İnsanları fazla takıyorum, artık bitti GERİ VİTES yok. Bir insan kalbi kırılmaması için geri vites yapar mı? Yok Artık bitti. Daima İLERİ. Haftalık olarak yazacağım buraya İSTER OKUYUN İSTER OKUMAYIN UMRUMDA DEĞİL! :)
Liderlik hakkında kitaplar okuyacağım. kitap sayfasını 10dan yukarı çıkamıyordum, günlük 50 sayfa hedefim var. düşünsenize 200 sayfayı 4 günde bitirmek Benim iiçin büyük hedef.

Neyse şimdilik bu kadar geliyor aklıma Haftalık Olarak Yazacağım. Hadi Eyw
- Ben Başladım Beyler. Siz Yerinizde Saymaya Devam :) (1) -

Versay

Üye
NoFap a tekrardan başlıyorum 1.5 ay civarı nofap yaptım (rekorum) . Sonra birden bozdum ve haftada bire çektim ama şimdi uzun bir süre nofapa başlamak istiyorum.
Edit: 17.08.2018 de başladım bakalım ne kadar dayanabileceğim. Bozduğum an mesajımı güncelleyecem.
Android Kullanıyorsan QuitZila Diye bir uygulama var. Bagımlılık Sayacı Çok iyi Bir İndir Derim Motivasyon oluyor baya

mitch

Üye
tamam da neden "siz yerinizde sayın", "umurumda değilsiniz" gibi şeyler yazıyorsun? bizi umursamıyorsan neden buraya yazıyorsun anlayamadım. günlük falan tutsana.

şöyle kibirli konuşan tiplere uyuz oluyorum.

Versay

Üye
Tel kullanmıyorum bro sınav nedeniyle. Nefsimi birçok konuda terbiye etmem gerekiyor. Kendimle başbaşayım :)
Ben de öyle yapacaktım da, İnstagram, Twitter gibi sosyal medyaları sildim. Sadece İngilizce Öğreten Uygulamalar, Sayaç, Whatsapp, Kitap pdf Uygulaması var. Yani Lehime Yönelik Kullanıyorum.

Versay

Üye
tamam da neden "siz yerinizde sayın", "umurumda değilsiniz" gibi şeyler yazıyorsun? bizi umursamıyorsan neden buraya yazıyorsun anlayamadım. günlük falan tutsana.

Çünkü aranızdan birileri gelişmemizi desteklemek yerine köstek oluyorlar. O cümleler, onlara karşı yazılmış bir şeydir.

Katılıyorum , git not defterine yaz o zaman buraya niye yazıyon