Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ben Bu Adamı Niye Dövdüm ?

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
Ulan bu kadınlar cidden çok ilginç varlıklar.

Geçen yeni yaptırdığımız bir inşaatın iç mimarıyla yakınlardaki bir lokantada sohbet ediyoruz. Bir kadın girdi içeri böyle apar topar, en yakın masa biz olduğumuz için yanımıza gelip "Abi müsaade ederseniz yanınıza oturabilir miyim, bir sapık var bırakmıyor peşimi." dedi. Ben de asabi adamımdır, hiç gelemem böyle olaylara.

Dedim "Otur tabi bacım, da nerede bu adam ?" dedim, kadın cevaplamaya kalmadan böyle at hırsızı gibi bir tip girdi içeri. Rabbim sanki malzemeden kısan müteahhit gibi ne varsa kısmış herifte, böyle nalet bir mağara maymunu.

Neyse, adam lokantanın kapısından bizim masaya baktı, bizi görünce bir şeyler söylendi sinirli sinirli sonra çıktı gitti. Dedim siz bekleyin hele ben geliyorum. Dert etmişim bir kere *mına koyayım, bu adamın anatomisini bozmadan rahat etmeyeceğim.

Bir baktım bizim inşaatın orada bir yerde oturuyor, dedim aha şans bu şans, gittim yanına.

"Lan p*ç" dedim, "utanmıyor musun kadını rahatsız etmeye ?"

Bu hemen efelendi "sana ne lan" diye, ama yürüyemiyor üzerime. Korkuyor dingil. Baktım ağzından ters bir laf çıktı. İnşaattaki ustalar da toplanmış etrafımıza, tek bir lafıma adamı kuzu çevirme yapacaklar, dedim ustalardan birine "demir sopayı getir" diye.

Biraz daha laf ederse meydan dayağı atmazsam vallahi içim rahat etmez. Tabi dediğimi duyunca bu hemen tamam gidiyorum falan deyip sıvışmaya kalkıştı.

Uyuşuk da bir şey aq, kaçmaya kalmadan yakaladım koldan çaktım bir tane enseye. Dedim "Bir daha seni buralarda görmeyeceğim."

Bu gitti. Herkes işinin başına döndü ben de lokantaya geri gittim. Kadın bizim masadaydı hala, ikisi de böyle avel avel bakıyorlar bana. İzlemişler lokantanın oradan beni.

"Bacım yol verdim adama, gidebilirsin." dedim kadına.

Kadın "Abi niye öyle yaptın o benim kocamdı. Kızdığım için öyle demiştim." demez mi ? Noluyoruz ulan ey Bizanslılar!

Kadına da bağırdım çağırdım, kovdum masadan.

Velhasılkelam, kıssadan hisse;

Kadınlara güvenilmez arkadaş. 10 lafından 9'u yalan 1'i şüpheli.

Aha bak buraya yazıyorum: Kadınların sözünü 2 düşünüp 3 tartacağım bundan sonra. Sözünden döneni tüm forum gondiklesin!

Son düzenleme:
Ulan bu kadınlar cidden çok ilginç varlıklar.

Geçen yeni yaptırdığımız bir inşaatın iç mimarıyla yakınlardaki bir lokantada sohbet ediyoruz. Bir kadın girdi içeri böyle apar topar, en yakın masa biz olduğumuz için yanımıza gelip "Abi müsaade ederseniz yanınıza oturabilir miyim, bir sapık var bırakmıyor peşimi." dedi. Ben de asabi adamımdır, hiç gelemem böyle olaylara.

Dedim "Otur tabi bacım, da nerede bu adam ?" dedim, kadın cevaplamaya kalmadan böyle at hırsızı gibi bir tip girdi içeri. Rabbim sanki malzemeden kısan müteahhit gibi ne varsa kısmış herifte, böyle nalet bir mağara maymunu.

Neyse, adam lokantanın kapısından bizim masaya baktı, bizi görünce bir şeyler söylendi sinirli sinirli sonra çıktı gitti. Dedim siz bekleyin hele ben geliyorum. Dert etmişim bir kere *mına koyayım, bu adamın anatomisini bozmadan rahat etmeyeceğim.

Bir baktım bizim inşaatın orada bir yerde oturuyor, dedim aha şans bu şans, gittim yanına.

"Lan p*ç" dedim, "utanmıyor musun kadını rahatsız etmeye ?"

Bu hemen efelendi "sana ne lan" diye, ama yürüyemiyor üzerime. Korkuyor dingil. Baktım ağzından ters bir laf çıktı. İnşaattaki ustalar da toplanmış etrafımıza, tek bir lafıma adamı kuzu çevirme yapacaklar, dedim ustalardan birine "demir çubuğu getir" diye.

Biraz daha laf ederse meydan dayağı atmazsam vallahi içim rahat etmez. Tabi dediğimi duyunca bu hemen tamam gidiyorum falan deyip sıvışmaya kalkıştı.

Uyuşuk da bir şey aq, kaçmaya kalmadan yakaladım koldan çaktım bir tane enseye. Dedim "Bir daha seni buralarda görmeyeceğim."

Bu gitti. Herkes işinin başına döndü ben de lokantaya geri gittim. Kadın bizim masadaydı hala, ikisi de böyle avel avel bakıyorlar bana. İzlemişler lokantanın oradan beni.

"Bacım yol verdim adama, gidebilirsin." dedim kadına.

Kadın "Abi niye öyle yaptın o benim kocamdı. Kızdığım için öyle demiştim." demez mi ? Noluyoruz ulan ey Bizanslılar!

Kadına da bağırdım çağırdım, kovdum masadan.

Vallahi yeminim olsun bir daha kadınların söylediklerine inanırsam ne olayım!

Kadınlara güvenilmez arkadaş. 10 lafından 9'u yalan 1'i şüpheli.

Aha bak buraya yazıyorum: Kadınların sözünü 2 düşünüp 3 tartacağım bundan sonra. Sözünden döneni tüm forum gondiklesin!
Yine de iyi yapmissin. Eger o it herif adam olsaydi karisini o duruma dusurmezdi. Veya yakalayip ona zarar verebilirdi . Dersini vermissin

Sen iyi yapmışsındırda siz o adamın o kadını sonradan dövmediğinimi düşünüyorsunuz? Veya bu olaydan sonra adamın efendi erkek olduğunu insanların artık kendisini geliştirip böyle kişilere dönüşmemesi ve bulaşmaması gerekiyor ( hem kadın hem erkek için diyorum)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8