Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ben kendimi buldum.

Selam arkadaşlar alfa kelimesi ilk duyduğum andan beridir. Ateşlendim durdurulamaz şekilde yazı yazıyor. Kitap okuyor. Gazete dergi eksik etmiyorum. Egzersiz bu işin başında geliyor. İçimdeki ses be zaman uyandı. Bilmiyor ama tcma anlattığı kadar var tabi kızlar üzerindeki etkisi saymazsak. O konu tam bir saçmalık ben kendimi kontrol edebiliyorum. Hemde sonuna kadar ama bir erkeğin gerçekten bir alfa olması için bir dişiye ihtiyaç duyması ki bu çok kötü bir durum kendinizi kanıtlamak veya üstün olduğunuzu göstermek için veyada gösteriş yapmak için bir kıza ihtiyaç duymayın emin onlar bizi daha fazla kullanmıştır. Tek gerçek var arkadaşlar kendinizi bulmanız. Alfanız egonuz bilinç ve bilinçaltınıza liderlik ederek harikulade bir hayat yaşamanız. Bol şans ne kadar inanırsanız o kadar yakınsınız ve unutmayın alfa uyanınca bir daha eski hayatınız diye bir şey olmayacak. O kişi siz olmayacaksınız. Kût

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8