Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Film Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim

Selam dostlar,saat sabah 5 ben bunları yazarken.Neyse fazla uzatmadan filmi analiz ettiğim ve çıkardığım konuları anlatıyım.Öncelikle benimsediğimiz bir şey var.BEN ÖDÜLÜM. Tam bu başlığa uygun film yapmışlar.Erkeğin A*CIK gibi değerli olduğu bir paralel evren.Kulağa hoş geliyor başta fakat öyle değil.Sokakta kızların erkek karakterimize set açması güzel bir şey fakat bu paralel evrende sorun şu.Erkekler ile kadınlar tamamen yer değiştiriyor.Hobilerinden konuştukları şeylerden tutun aldıkları nefesler bile aynı kadınlar gibi oluyor.Artısı kadın gibi muamele görmeniz SEKS açısından.Kadınların ilgi alanı futbol dövüş maçları kadınlar maskülen pahalı arabalara binip erkekleri tavlamaya çalışıyorlar.Güzel olduğunu biliyorum fakat burada bizim erkekliğimizi maskülenliğimizi korumamız.Bu tarz filmler sayesinde feminenlik yaygınlaşıyor.Daha da çok yayılacak,faydasını görüyorlar çünkü.İleride belki işler tamamen bu filmde olduğu gibi yürür.Siz erkekliğinizi korursanız ne olur?Böyle bir dünya ele alındığında hiçbir kadın maskülen bir erkekle beraber olmak istemez.Tıpkı sizin erkek fatmanın hal hareketlerinden hoşlanmadığınız gibi.Fakat egemenliği tekrar ele geçirmek için maskülen olmaya ihtiyacımız var

çok güzel bir film. herkes izlesin.

Gerçekten çok güzel bir filmdi , önerin için teşekkür ediyorum.

Az önce bitirdim farklı dersler alınabilir filmden. Bazı erkek davranışlarının komikliği gibi mesela.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8