Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Beni engelleyen şey NE?

Sosyal medya aracılığıyla bir çok kızla yazışıyorum başlangıç olarak ilk giriş mesajı sonrası ne yazacağım konusunda tikaniyorum
Örnek vermek gerekirse;
+Siyah diğer renklere göre en tercih ettiğin renk sanırsam
-Evet
Bu yazışma sonrasında devamında gelecek mesajlarda çok sıkıntı çekiyorum diyelimki ilerlettim konuşmayı buluşmaya getirme durumunda sıkıntılar çekiyorum Peki asıl soru ne yapmam gerekiyor?

buluşma ayarlayacağım diye kendini şartlandırma konuş tadını çıkar zaten doğru yapıyorsan kız yolunu yapar

Peki neden çok mu karamsarsın? gibi ilginç bir soruyla devam ettirebilirsin xd . Şahsen ben bir ara kızlara "BÖÖÖ" yazarak açılış yapıyodum muhabbette uzayıp gidiyodu ordan. :D

Sosyal medya aracılığıyla bir çok kızla yazışıyorum başlangıç olarak ilk giriş mesajı sonrası ne yazacağım konusunda tikaniyorum
Örnek vermek gerekirse;
+Siyah diğer renklere göre en tercih ettiğin renk sanırsam
-Evet
Bu yazışma sonrasında devamında gelecek mesajlarda çok sıkıntı çekiyorum diyelimki ilerlettim konuşmayı buluşmaya getirme durumunda sıkıntılar çekiyorum Peki asıl soru ne yapmam gerekiyor?
Bro, tavsiyem mümkün olduğunca sanaldan açılış yapmaman. Bir kıza sanaldan tüm uygulamalar dahil 100 erkek yazıyorsa, 95inin reel performansı 0 dır, kızın yanına gitmeye utanırlar. Ama sen onlardan farklı olup reelden instagram alırsan her türlü kazançtasın. Eğer yazdığın kızın reel konumunu biliyorsan, aynı okuldaysan orda açılış yapabilirsin ve güzel bir sohbet ile numara alıp buluşmalar ayarlayabilirsin.

-BÖÖÖ
-(NEG)
-PŞŞT
-NABER LAN
-HIAMINAAA
Gibi giriş cümleleri süper.
Bence de reelden bir şeyler dene o daha garanti olucaktir bak mesela burdaki memeyle (.Y.) gerçek meme bir mi
Sanalda fark ettiğim şey populariteye ve dış görünüşe ciddi önem yüklenmiş

Instagram'da popüler isen Türk kızlarının %80'i selam yazmana bile meme atar :(.

Yapman gereken şu: Siktir et sosyal medyadan kimseye yazma reelden yürümeye bak kızlara hepsine. Ama profilini çok güzel şeylerle doldurursan sana kızlar yürüyebilir rahat rahat.

-BÖÖÖ
-(NEG)
-PŞŞT
-NABER LAN
-HIAMINAAA
Gibi giriş cümleleri süper.
Bence de reelden bir şeyler dene o daha garanti olucaktir bak mesela burdaki memeyle (.Y.) gerçek meme bir mi
Sanalda fark ettiğim şey populariteye ve dış görünüşe ciddi önem yüklenmiş
BÖÖÖ <3

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8