• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Beni Motive eden ve hayat felsefem olmuş bazı sözler

Mr.Robot34

Üye
Korka korka cennete gideceğine ossura ossura cehenneme git

Sormadığın sürece herşeyin cevabı hayır olacaktır

Bazen tek ihtiyacın 20 saniyelik deli cesareti
gerçekten tam 20 saniyelik utandıran deli cesareti ve inana bana sonunda mutlaka kazanırsın.

Cesurlar bir kere ölür korkaklar bin kere

Cesaretin en büyük denemesi, mağlubiyeti üzülmeden kabul etmektir.

Tyler

Üye
Bro, çok güzel ders alınacak sözler var. Mesela set sırasında buna ihtiyaç duyan insan okuyup daha rahat hissedebilir kendini fakat bir maddeye inanmıyorum.
Her şey tamam fakat;
Korka korka cennete gideceğine ossura ossura cehenneme git
Bu biraz aptalca geldi. Hangi manada söylediğini anlamadım, eğer ki yazıldığı şekilde anlatılmıyorsa orası ayrı.
Bu sözü biraz aptalca buldum. Ya ironik bir söz olarak yazmışsındır, dalga geçer gibi. Ya da inanıyorsundur fakat siklemiyorsundur o manada.
İşte bana aptalca gelen de o kısmı olur.

Shayne

Üye
Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur! - Mustafa Kemal Atatürk.

Mr.Robot34

Üye
Bro, çok güzel ders alınacak sözler var. Mesela set sırasında buna ihtiyaç duyan insan okuyup daha rahat hissedebilir kendini fakat bir maddeye inanmıyorum.
Her şey tamam fakat;

Bu biraz aptalca geldi. Hangi manada söylediğini anlamadım, eğer ki yazıldığı şekilde anlatılmıyorsa orası ayrı.
Bu sözü biraz aptalca buldum. Ya ironik bir söz olarak yazmışsındır, dalga geçer gibi. Ya da inanıyorsundur fakat siklemiyorsundur o manada.
İşte bana aptalca gelen de o kısmı olur.
Bu söz aptalca değil, benim kanımca gerginken söylenirse içindeki argodan dolayı insanı rahatlatır ve biraz olsun tebessüm ettirir
Anlamına gelicek olursak sen ne anlarsan o
Herkeste uyandırdığı şey farklıdır

Tyler

Üye
Bu söz aptalca değil, benim kanımca gerginken söylenirse içindeki argodan dolayı insanı rahatlatır ve biraz olsun tebessüm ettirir
Anlamına gelicek olursak sen ne anlarsan o
Herkeste uyandırdığı şey farklıdır
Yani farklı bakış açısı ile binbir farklı düşünce çıkar. Fakat tek bakış ile düşünülecek şey belli.

Burakdede

Üye
En kotu günlerimde (simdiye kadar) su soz ile karsılasmısdım "karanlığa kufredeceğine bir mum yak" bu soz beni etkilemisdi...

Şahruh

Üye
Zor olduğundan cesaret edemiyor değiliz, tersine cesaret edemediğimiz için zordur.