Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Beta bir or*spu çocugu örnegi !

eleştiriyi kabullenmeni sevdim burada çoğu kişi ben alfayım benim dışımda doğruyu bilen yok diye geziyor :D
Dostum, eleştiri yemek için bunu burada paylaştım zaten. düşünceleri mi ve davranışlarımı sizlerle , dostlarımla paylaşıyorum. ağır , mütevazi , samimi her davranışınızı dikkatlice inceliyorum. ve kendime hak payı ve hata payı çıkarıyorum. ama bu konu da çoğu kişi beni fotoğrafta görünen kısmı anlamış benim içimde ki asıl düşünceyi anlamamış.

Sosyal medya da kadınlar gününü kadınlardan çok erkekler kutluyordu fakat erkekler gününü kutlayan bir tane kadın görmedim Türkiye'de erkeklerin %95 i anne kuzusu yok kadınlar şöyle yapıyor böyle yapıyor evi düzenlemek kolay mı ulan evi düzenlemek kolay mı deyip günde 10 saat çalışanlar var çok saçma

Sadece fotoğrafa bakarak bunu söyleyebilirsin. bunu söylemene ben de hak veririm fakat. yorumlara yazdığıma bakarak hak vermeni düşünebilirim.
Yanlış düşüncelere bürünmüşsün sorun orada. Bizim ustalaşmaya çalıştığımız şey kendimizi kontrol etmek ve kadın bilinçaltını anlamak. Ama sen bir nevi nefret beslemişsin kadınlara karşı. Erkek olmazsa kadın olmaz kadın olmazsa da erkek olmaz biyolojik olarak birbirimize ihtiyacımız var. Daha barışçıl olmayı dene aynı zamanda beta, alfa, omega kavramlarıyla insanları mümkünse ayırmayın bu lafım herkese. Yok karşıdaki bana katılmadı kadınları savunmadı o bir beta yok şu çok sessiz biri kesin beta ben bunla aynı havayı solumamalıyım falan filan. Olmaz böyle. Çevrenizdekilerle tartışın üstlerine gidin çevrenizi kurtarın. Kadınlara sorun hipergamiyi anlatsınlar size erkeklere sorun neden bu kadar kadın açlığı içindeler kendilerine yönelmiyorlar ve hemcinsleri olan bizleri bu kadar küçük düşürüyorlar. Karşımızdaki insanı anlamazsak bazı şeylere çözüm üretemeyiz çıkışı olmayan bir yola gireriz.

Yanlış düşüncelere bürünmüşsün sorun orada. Bizim ustalaşmaya çalıştığımız şey kendimizi kontrol etmek ve kadın bilinçaltını anlamak. Ama sen bir nevi nefret beslemişsin kadınlara karşı. Erkek olmazsa kadın olmaz kadın olmazsa da erkek olmaz biyolojik olarak birbirimize ihtiyacımız var. Daha barışçıl olmayı dene aynı zamanda beta, alfa, omega kavramlarıyla insanları mümkünse ayırmayın bu lafım herkese. Yok karşıdaki bana katılmadı kadınları savunmadı o bir beta yok şu çok sessiz biri kesin beta ben bunla aynı havayı solumamalıyım falan filan. Olmaz böyle. Çevrenizdekilerle tartışın üstlerine gidin çevrenizi kurtarın. Kadınlara sorun hipergamiyi anlatsınlar size erkeklere sorun neden bu kadar kadın açlığı içindeler kendilerine yönelmiyorlar ve hemcinsleri olan bizleri bu kadar küçük düşürüyorlar. Karşımızdaki insanı anlamazsak bazı şeylere çözüm üretemeyiz çıkışı olmayan bir yola gireriz.
Kesinlikle haklısın, şu an bu konumda ki aradığım ve yazılmasını istediğim tek yorum buydu teşekkür ederim yorumun için.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8