• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Beyaz tişört esmer erkeğe yakışır mı?

Don Draper

Üye
Siyahı kendime yakıştırıyorum ama beyaz tişörtü yakıştıramıyorum esmer olduğum için. Yoksa kendimi mi şartlamışım? Esmer derken kara kaş kara göz siyah saç buğday ten. Altta da siyah kot.

Maça As

Üye
Esmerlere açık renkler çok yakışıyor. Ben de esmerim ve kombinlerimde kullanıyorum.

Gökhan

Üye
Siyah, beyaz tenlilere ve kumrallara; beyaz ise esmerlere daha çok yakışır. Tabi ki istisnalar vardır ama genel olarak böyledir.

Asher

Üye
Beyaz zaten esmerin üzerinde güzeldir.Esmerler daha soluk tonlar ve siyah-beyaz tonlarındaki renkleri tercih etmeli sarışın/kumrallar daha renkli giyinmeli.

astra

Üye
Esmer ten rengin biraz tonu da önemlidir tişört için. Hafif koyu ise yakışır bence

Ben de esmerim geçen ilk defa gidip beyaz tişört aldım ve fena durmadı okul üniforması dışında beyaz renk hiç giymem genelde

Benshadow

Üye
Bence yakışmıyor hiç hele bide sarı ve beyaz en çok yakışan demişler bence de tam tersi en yakışmayan renkler olabilir