Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Beyin telkiniyle ilgili teori

Sürekli olarak kendimize "ben mükemmelim, vizyon sahibiyim" vs. Dersek beynimize telkin vermeye başlarız ve beynimiz dışarıya böyle dalgalar vermeye başlar diye okumuştum. Bu okuduğum ile yola çıkarak aklıma bir şey takıldı, "oha amk" diyip taşşak geçecekseniz yorum yazmayın sadece fikir belirtin. Beynimize sürekli "kızlar bana hasta ama belli etmiyorlar, kızlar beni istiyor" gibi telkinler verirsek bi süre sonra beyin dalgaları bu yönde saçılacağı için daha çekici olabiliriz diye okumuştum. Diyelim bulunduğumuz ortamda (okul ortamı, iş ortamı gibi) bi kız var adı ayşe olsun, sürekli "ayşe beni seviyor ama belli etmiyor, ayşe bana hasta oluyor" gibi telkinler verirsek beyin dalgaları ona göre şekillenirse gerçekten onu kendimize aşık edebilirmiyiz amk? Biliyorum bi çoğunuz "siktir lan" diyip güldü bile, fakat başta okuduğum böyle bir şeyi mümkün kılıyor. Aşık olmasa bile gözünde çok daha çekici olabilirmiyiz? Yapıcı eliştiri yapın, yıkıcı değil. İyi forumlar.

Cekicilik neyse de asik olmasi pek mantikli gelmiyor. Hani oluyorsa da bir cesit buyu gibi bir sey. Ayse, fatmayla ugrasmayiz, direkt dunyadaki insanlar beni istiyor deriz isin icinden cikariz.
Telkin uzerinden baska birinin fikrini degistirebilecegini sanmiyorum.
Telkin sadece kisisel olarak dusunuyorum.

Ayşeyi mayşeyi siktir et. Ben çekici bir erkeğim, kızlar beni arzuluyor, ben kızların aradığı erkeğim, tüm kızlar beni arzuluyor çünkü kendimi geliştiriyorum. Böyle telkinler ver kendine. Ne o öyle "Ayşe beni seviyor, fatma beni sikiyor" falan öyle iş mi olur. Telkini genel ver, herhangi bir kişi için telkin verme, bilinçaltına gidiyor tüm telkinler ve bilinçaltın o telkini gerçek olarak algılıyor o yüzden telkinler çok etkili. Bilinçaltını ayşeyle fatmayla programlama.

Kendini genel olarak telkinle, telkini kendini ve karakterini değiştirmek için kullan mesela " ben çok çekiciyim, tüm kızlar beni arzuluyor ve istiyor, ben lider erkeğim, ben kendimi geliştiriyorum, ben kitap okuyorum, ben spor yapıyorum ve spor yaparken mutlu oluyorum, düzenli spor yapıyorum"

Telkinin taşıması gereken özellikler; Kısa ve net olmalı, olumsuz olmamalı mesela ben sigara içmiyorum değil, bence sigara gereksiz gibi.

1)Telkinin kısa ve net olmalı
2)Telkinini geniş zamanda kullan, şimdiki zaman eki de kullanabilirsin
3)Telkinin pozitif olmalı, negatif kelimeler kullanma telkininde
4)Telkinin senin yararına olacak bir telkin olmalı, "ben deliyim" dersen deli olursun " ben çekiciyim, ben liderim" dersen çekici ve lider olursun.

Bunlara dikkat et bidaha da ayşeyi fatmayı katma telkinine. Kardeşim dünyada 3.5 milyar kadın ve vajina var, sana kadın mı yok ya git birini kendine bağla s*k gitsin, bağlayamazsan da nextle başka kadınlara yönel, tabak çeviricez tavak çevirmek olayın özü.

Ayşeyi mayşeyi siktir et. Ben çekici bir erkeğim, kızlar beni arzuluyor, ben kızların aradığı erkeğim, tüm kızlar beni arzuluyor çünkü kendimi geliştiriyorum. Böyle telkinler ver kendine. Ne o öyle "Ayşe beni seviyor, fatma beni sikiyor" falan öyle iş mi olur. Telkini genel ver, herhangi bir kişi için telkin verme, bilinçaltına gidiyor tüm telkinler ve bilinçaltın o telkini gerçek olarak algılıyor o yüzden telkinler çok etkili. Bilinçaltını ayşeyle fatmayla programlama.

Kendini genel olarak telkinle, telkini kendini ve karakterini değiştirmek için kullan mesela " ben çok çekiciyim, tüm kızlar beni arzuluyor ve istiyor, ben lider erkeğim, ben kendimi geliştiriyorum, ben kitap okuyorum, ben spor yapıyorum ve spor yaparken mutlu oluyorum, düzenli spor yapıyorum"

Telkinin taşıması gereken özellikler; Kısa ve net olmalı, olumsuz olmamalı mesela ben sigara içmiyorum değil, bence sigara gereksiz gibi.

1)Telkinin kısa ve net olmalı
2)Telkinini geniş zamanda kullan, şimdiki zaman eki de kullanabilirsin
3)Telkinin pozitif olmalı, negatif kelimeler kullanma telkininde
4)Telkinin senin yararına olacak bir telkin olmalı, "ben deliyim" dersen deli olursun " ben çekiciyim, ben liderim" dersen çekici ve lider olursun.

Bunlara dikkat et bidaha da ayşeyi fatmayı katma telkinine. Kardeşim dünyada 3.5 milyar kadın ve vajina var, sana kadın mı yok ya git birini kendine bağla s*k gitsin, bağlayamazsan da nextle başka kadınlara yönel, tabak çeviricez tavak çevirmek olayın özü.
Zaten katmadım, biliyorum kızdan bol bir şey yok ama aşık olmak olmasa bile bir kişiye özel telkin mümkünmü diye merak etmiştim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8