Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

BEYLER ACİLL! TAKTİK LAZIM BE YARIN SON KEZ GÖRECEĞİM ÇÜNKÜ

Beyler bir kız vardı.İlk sevgilim olacaktı yani tecrübesizim bu konuda bir olay oldu o olay sonucunda,

kız kendisi çantada keklik gibi hissetti geri çekildi.Sözleri sevmediği yönünde ama davranışları tam tersi oluyor.

O olaydan sonrada gotüm gitmeye yemedi beyler.Kızı görüyorum yarı yolda geri durup tekrar sınıfıma gidiyorum.(Normalde gidip sınıfından el işareti yapıp tanışmıştım sınıfının önünde)

Ama şimdi yapamıyorum.Aklımda olumsuz düşünceler susmuyor.Sustursam bile yine olmuyor.

Ayağım
Gitmiyor. aklım gitmek istiyor ama ayaklarım olduğu yerde duruyor.

kaybedeceğin en fazla birdaha yine yüzünüze bakmazsınız birbirinizin

Bro onu bende düşünüyorum.En fazla reddedilirim.Zaman kaybetmiş olmam hemde diyorum fakat olmuyor malesef :|

Bro yemin ediyorum aynı senin dediğin gibi durum,Beynime emir veriyorum bildiğin fakat ayaklarım yürümüyor ki

Bende de senin olayının tam tersi var. Sen istediğin halde gidemiyorsun, ben ise istemediğim halde gidiyorum.

Şunu bilmelisin ki beklediğin her saniye, senin içinde daha çok pişmanlık duygusu yaratacak. Pişmanlık kahreder. Pişman olmadan git konuş. En fazla ne kaybedeceksin ki? Eğer reddederse ondan önce nasıl yaşıyorsan yine aynı şekilde yaşayacaksın. Ne olursa olsun yine SEN olacaksın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8