Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Beyler ben naptım

Arkadaşlar şimdi kızla daha önceden konuşmuştuk bir taktiğim vardı taktikte şu önce suni bir nedenden dolayı kızın yanına gidiyorsunuz ve dediğim şey şu arkadaşlarım ciddiye almıyor sen dinler misin?
ardıdnan sonraki görüşünüzde numarasını almaya gidiyorsunuz taktiğim bundan ibaretti şimdi başımdan geçen ikinci kısma değinmek istiyorum.
Kızı gördüm ve bilrikte indik yürüdük evine kadar bıraktım ardından numarasını istediğimde zaten karşılaştıgımızda konuşuyoruz ne gerek telefon numarasına dedi instagram verebileceğini söyledi instagram kullanmadığımı belirttim sadece şimdi sizlere sorum nerde yanlış yapmış olabilirim neler yapabilirim bu telefon numarası için. şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Genel olarak herkesin cevabından bir harman yapıp uygulayacağım sağol

ondan hoşlandığını anlamış fakat o senden hoşlanmamış numaramı verirsem bu beni darlar diye düşünmüş.

beden dili bunu yansıtmıyordu tam olarak aslında ya da ben anlayamadım sagolasin
tahmin edebiliyorum nasıl bi konuşma olduğunu ikinizde çok keyif aldınız kız çok güldü falan filen, ben de cok yaşadım. Genelde ilerisi friendzone oluyor bu olayın söyleyeyim :)

tahmin edebiliyorum nasıl bi konuşma olduğunu ikinizde çok keyif aldınız kız çok güldü falan filen, ben de cok yaşadım. Genelde ilerisi friendzone oluyor bu olayın söyleyeyim :)
Bir kere yaşadım onda da normal sohbet etmiştim. Cinsel gerilim yarat yoksa dediği gibi olur. Kabaca bir tabirle azdır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8