Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Beyler bu kızın amacı ne..

Merhaba beyler.Direk giriyorum olaya. 2 yıl önce bi kız ile tanıştım ve sevgili olduk aynı okuldan ilişkimiz 2 yıl sürdü ve geçen 4 ay önce ayrıldık. Bu 2 yıl içinde bi kaç defa ayrıldık tartıştığım filan oldu vs vs. her ilişkide olduğu gibi işte. ama her ilişkide olmayan ve benim de kusura bakmayın ama mallığım olan bir şey vardı. Kız beni ilk yılda aldattı. Aldatma oalyı da şöyle oldu kız ile kavga ettik tartıştık sonra küstük bi 10 gün kadar. küsmeden önce ikimizin de instagram hesapları birbirimizde vardı ama 2.günde o şifresini değiştirdi. Ben şifresini ne yaptığını öğrendim ve hesaba girdim baktım ki eski sevgilisi ile konuşuyor beni aldattığını gördüm ve bile bile ses etmedim konu kapandı gitti. Şimdi bana niye ayrılmadın o anda filan demeyin. bu kız benim ilk sevgilimdi ve ne yapacağımı bilemiyordum ve harbiden baya seviyordum kızı. Neyse o 1 yıl boyunca sadece el ele tutuşmuştuk arada sarılıyorduk sadece. Bu aldatma olayından sonra ben eskisi gibi davranamıyordum ona karşı eskiden öl dese ölürdüm şimdi kızı siklemiyordum bile. Baktım öyle yapınca kız baya arkamdan gelmeye başladı ve her buluştuğumuzda öpüşüyoruz vs. geçen 4 ay önce de ayrıldık dediğim gibi ama 2 ay boyunca hep mesaj attı baya bi arkamda dolandı ben yüz vermedim. geçen hafta da sınıfça geziye gittik bi köye o da gelmişti köyü ben bildiğim için tek başıma takıldım biraz gittim tenha bi yerde uzandım bi 2
0 dk uyumak için baktım kız da geldi yanıma oturdu arkadaş gibi konuştu benimle. bi 10 dk geçtikten sonra bi anda öptü beni ben de karşılık verdim tabi ayrıntıya girmiyim ama bi 10 dk öpüştük. sonra kalktık gittik yemek yedik dağıldık. ertesi gün okulda bi arkadaşım gelip bana onun sevgilisi olduğunu söyledi hem de 1.5 aydır. kız sevgilisi olduğu halde kalkıp benimle öpüştü yani sevgilisini aldatmış oldu. 1 yıl öncesine kadar beni aldatan kız şuan başkasını benimle aldatıyor. bu kızın olayı ne beyler çözemedim ben ne yapmaya çalışıyor?? he beyler bu arada boyum 1.83 ego olsun diye değil de belki etkisi olur diye söylüyorum okulda yakışıklı biriyim. bu ne kadar eşyi değiştirir onu da bilmiyorum?

Bro değişimin kızı etkilemiş. Kız şuanda yeni sevgilisinde alıcı pişmanlığı yaşıyor. Muhtemelen senden daha kötü bir halde oğlan. Belki senden iyiyken törpülenerek kötü hale geldi bilemem. Kız dert etmiyorsa sen hiç dert etme. Fırsat buldukça nasiplenirsin. Kız biraz daha bağlanırsa ayrılır sevgilisinden. Bu sefer kızdan tekrar ayrılır veya kızı kullanırsın. Ki bunu haketmiş anlattığın kadarıyla. Başka hatunlarla görüş. Bu kız yaklaşırsa böyle değerlendir. O düşünmüyor kafaya takmıyorsa sen hiç takma. Akışına bırak ama kendini bırakma.

Bu ilişkini sağlıklı olacağını sanmıyorum senden daha iyi birisi çıkarsa karşısına zaten sana acımayacak bu belli amacın gönül eylendirmek olsun bulabilirsen temiz bir kız(tabi kaldıysa bu konularda bende sanssızım) hiç kaçırma.
@Godless-Alpha ya katılıyorum.

Beyler zaten kızın ne yaptığı zerre umrumda değil kıza karşı bi hissim kalmadı sadece dediğiniz gibi nasiplenmek amacım. Yapıyorum da bunu dünyada bi kız yok bunun farkındayım. Sadece kız kaşınıyor ona karşılık verip kaşıyayım mı..

Kızın hareketlerinde mantık arama. Kızlar duygularıyla hareket ederler. Sende bir değişim görüp seni öpmek istemiş. Yarın gider başkasını öper. Eski sevgililerine hala "ben buradayım" diyip elinde tutmaya çalışıyo olabilir. Sen bu kızı siktir et. Geçirdiğin her dakika zarar. Git başka tabaklar çevir. Sevgilisi varken cinsellik de kovalama kızla. Baktın sevgilisinden ayrıldı senle cinsel bişeyler yaşamak istiyo anca o zaman dönersin.

Becerebilirsen kaşı ama erkekler kızlara göre daha hassastır bu mevzularda. Erkek çok çabuk bağlanır/ alışır. Sonrasında bunun etkisinden kurtulması uzun sürer. Iradene güveniyor ben bağlanmam diyorsan kaşı. Lakin riskli bir durum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8