Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Beyler fikirlerinize ihtiyacim var

2 yillik sevdigim kizla iliskim vardi bitti basladi iste onu cok uzuyodum kafasina kucuk seyleri cok takiyodu ayrilip barisip duruyoduk seviyoruz birbirimizi ama ayrilmasinin sebspleri iste benim dusuncesizligim bi kac seye kolay kizmam konusuyoduk yani duzeltmeye calisiyodum instadan bi kiza baktin diye ss atti beni okulda kiskandigi kiza ben aramadim ama iste o iyice bitirdi gibi ben ozur dilerim filan dedim iste duzeltmeye calistim. Beyler normalde boyle seylere takilmam ama cidden dost fikirlerine ihtiyacim var bana yardimci olursaniz iyi olur

2 yillik sevdigim kizla iliskim vardi bitti basladi iste onu cok uzuyodum kafasina kucuk seyleri cok takiyodu ayrilip barisip duruyoduk seviyoruz birbirimizi ama ayrilmasinin sebspleri iste benim dusuncesizligim bi kac seye kolay kizmam konusuyoduk yani duzeltmeye calisiyodum instadan bi kiza baktin diye ss atti beni okulda kiskandigi kiza ben aramadim ama iste o iyice bitirdi gibi ben ozur dilerim filan dedim iste duzeltmeye calistim. Beyler normalde boyle seylere takilmam ama cidden dost fikirlerine ihtiyacim var bana yardimci olursaniz iyi olur
Dostum yazından kanser olduk söyliyeceğim tek şey gidip alfaloji blogun tamamını oku şimdilik kızla barışmak istiyorsan kendini ezdirme “sevgi” denen şeye madem bu kadar inançlısın sana geri dönücektir. Sevgi sevgi sen beni kırdın diye duygularımı sömüren biriyle ilişkim oldu ve sömürülmekten pişmanım o yüzden güçlü duruşunu bozmadan yap ne yapıcaksan

Yazından her ne kadar da çok anlamasam , kardeşim o kızı bırak ve bir daha düşünme. başka kızlar ile ilgilen o kız sana geri dönecektir zaten.

Sorunun cevabını biliyorsunuz ama işinize gelmiyor değil mi ?:D

kıza siktiri çek. erkek adam ve alfaloji blog'dan başla. redpill'i iyice anla ve yeni limanlara yelken aç.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8