Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

BEYLER HATUNLARA İNSTADAN YÜRÜRKEN NE DİYE MESAJ ATIYORSUNUZ.

Ha birde yani profile girip takip isteği atmadan copy paste mi yapıyorsunuz.

Yoksa kız fotoğrafınızı felan beğeniyorsa mı?,Girerken indirect mi yoksa dolaylı mı giricez muhabbete.

(Saha yapmaya şu an uygun değilim.)Tecrübeli arkadaşları bekliyorum.
Admin bey siz bir ara demiştiniz bir sürü kızla mesajlaşıyordum.

Şarjım yetmiyordu dediniz.Sizin taktiğiniz neydi tecrübenizi bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.

Yüz yüze görüşmediğin kızsa instagramdan yürümen saçmalık olur onun yerine tinder(ben kullanmıyorum hiçte heves etmedim) gibi şeyler kullanabilirsin

Yo çok var yürüyende ben şu an saha görevini yapacak halde değilim.Profil sağlamsa buluşma oluyor.Dahada ilerisi olabiliyor.

Arkadaşlar, sosyal medyadan kızlarla konuşmaya çalışmak zordur!
Elinizde imkan yoksa, kendi çıkarımlarınızı kendiniz yapmalısınız.
Profil fotoğrafından bir örnek verip, "T-shirt'te benim adım yazıyor, ne zaman tanışmıştık?"
Eğer gerçekten nyazıyorsa bu mesajı atın tabii ki :)

Fakat ilgisini çekmeniz ile alakalı, zor bir durumdur.
İmkansız değil ama zordur ve gereksiz bir çok çaba gerektirir.
Reel hayat candır, :)

Reel senin avantajin olur sosyal medya ise onun. Biraz daha acmak gerekirse reelde kendine guveninle tavirlarinla beden dilinle konusmanla sen onu sikersin sosyal medyada ise ona onlarca abaza yazdigi icin o seni siker. Hadi onu da gectim cevap verdi diyelim cok daha rahat testler yapar ve senin gecmen daha zor olur . Bu sebeplerden ötürü sana diyorum ki sahaya cikamam diye bisey yok cik sahaya kendini orda goster

Selam dostlar bu camiayla yeni tanıştığımda uygulandığım bir yöntem vardı 1-2kere kullandım.İşevliydi.

Buraya yazarsan az kişi görecek bu yüzden başlık açıyorum.

İyi forumlar...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8