Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

BEYLER KORUNUN...

Kardeşlerim biliyorsunuz HIV çok tehlikeli bir virüstür. Tedavisi olmayan bir hastalık ve adamı sürükleyerek öldürür. Bu yüzden sizden ricam her ayıkladığınız karıyı afedersiniz amından götünden sikmeyin ilk günden.

-Mutlaka kondom kullanın eğer yeni tanıştığınız biriyse (Parayı basın incesinden alın hissedersiniz)

- Kızın yüzüne iyi bakın dudaklarında uçuk varsa taşıyıcı olabilir

-Haddinden fazla zayıfsa ve vücudu yara bere içerisindeyse , sesi kısık ve yutkunmasında güçlük varsa.

-Lenf bezlerini kontrol edin ben yüzünü severmiş gibi yapıp boynunu tutup bakıyorum şişlik varmı yokmu diye

-Diline bakın dilinde pamukçuk varsa eğer şüpheye düşün.

Karı zaten size şu kadar adamla yattım demez bir kişi ile beraber birlikte olsa onda varsa eğer bulaşma riski vardır illaki .. hafife alınacak bir konu değildir bu ve her sene bu bulaşma oranı artmaktadır .. KENDİNİZE SAYGI DUYUN VE KENDİNİZE ÇOK DİKKAT EDİN KARDEŞLERİM , SAĞLICAKLA KALIN :)

Bir doktor adı aklıma gelmedi bununla ilgili çalışmaları vardı aklıma gelirse yazarım. Bu virüs bağışıklık sistemini etkilediği için uzun bir süre aç kalarak virüsü yok edilebileceğini savunuyordu.(Haklı olabilir çünkü vücut aç kaldıkça sindirimle uğraşmıyor böylelikle bu enerjiyi başka yerlere aktarıyor) garip bir çalışmaydı ilaçsız çoğu hastalığın bu yolla düzelebileceğini söylüyordu. İsrailin kanser hastalarını tedavi etmek için bu sistemi kullandığını düşünüyorlar. Çoğuda kişide yalanlıyor israilin kanseri kemoterapi ile tedavi ettiğini düşünüyor ki ben kemoterapiyle etceklerini sanmıyorum. Sonuçta adamlar hem çikolata üretiyor hemde kanser ilaçları üretiyor (ilaçlar zaten hem öldürmesin hemde iyileştirmesin mantığı üzerine kurulu) Neyse konu saptı az. Böyle tez var aç kalarak düzelme mevzusu su orucu mevzuları felan var bana mantıklı geliyor ama zorlu iş.

Bir doktor adı aklıma gelmedi bununla ilgili çalışmaları vardı aklıma gelirse yazarım. Bu virüs bağışıklık sistemini etkilediği için uzun bir süre aç kalarak virüsü yok edilebileceğini savunuyordu.(Haklı olabilir çünkü vücut aç kaldıkça sindirimle uğraşmıyor böylelikle bu enerjiyi başka yerlere aktarıyor) garip bir çalışmaydı ilaçsız çoğu hastalığın bu yolla düzelebileceğini söylüyordu. İsrailin kanser hastalarını tedavi etmek için bu sistemi kullandığını düşünüyorlar. Çoğuda kişide yalanlıyor israilin kanseri kemoterapi ile tedavi ettiğini düşünüyor ki ben kemoterapiyle etceklerini sanmıyorum. Sonuçta adamlar hem çikolata üretiyor hemde kanser ilaçları üretiyor (ilaçlar zaten hem öldürmesin hemde iyileştirmesin mantığı üzerine kurulu) Neyse konu saptı az. Böyle tez var aç kalarak düzelme mevzusu su orucu mevzuları felan var bana mantıklı geliyor ama zorlu iş.

İlik nakli ile tamamen kurtulan 5-10 kişi var Amerika’da yapılıyor tedavisi

Malesef bu hataya düştüm ve çokça araştırdım ama hıv virüsü ölümcül hastalıklardan çıkıp kronik hastalıklara eklendi yani erken teşhis ile hiç aktif edilmeme şansı var hastalık aids aşamasına gelmediği sürece sorun yok

Malesef bu hataya düştüm ve çokça araştırdım ama hıv virüsü ölümcül hastalıklardan çıkıp kronik hastalıklara eklendi yani erken teşhis ile hiç aktif edilmeme şansı var hastalık aids aşamasına gelmediği sürece sorun yok
Çok geçmiş olsun kardeşim doğru kronik bir hastalık erken teşhis ile günlük verilen haplar ile kontrol altına alınıyor ama bu condomsuz ilişki ile birine bulaştırmayacağın anlamına gelmiyor dimi

Zaten ilk aşama HIV evrelere ayrılıyor en son evre aids oluyor

Çok geçmiş olsun kardeşim doğru kronik bir hastalık erken teşhis ile günlük verilen haplar ile kontrol altına alınıyor ama bu condomsuz ilişki ile birine bulaştırmayacağın anlamına gelmiyor dimi
Evet kardeşim benimki belli değil zaten şüpheleniyorum sadece inşallah bir şey çıkmaz doktor en az 20 gün geçmesi lazım dedi test yapılabilmesi için

Eğer hiv pozitif olduğunu bildiğin halde başkalarına bulaştırırsan cinayete teşebbüs ile aynı ceza değerlendiriliyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8