Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Beyler linç istemiyorum analız edin...

Konustugum her kız benim olacak diye bi kaide yok. İsin doğası bı reddedilmek...

İsden cıkmış parkın merdivemlerinde oturup sigara içiyom. Müzik dinliyom (kemalist kal) o sıra bi kız geldi parka geçti bankda oturuyor caprazımda. Arkadas aradı biraz konustuk
-parkda kız var lannn gidip komusammı acaba, sevgilisini felanmı bekliyormudur
+knk sevgilisini felan bekliyordur
-olum nerden biliyon lan daha once gordunmu kızı
+git konus o zman
Telefonu kapatırım. (kısa sınyal attım bi nevi. Duyduysa artık:d)
Dusunuyom ne bahane bulup kızla diyalog kursam diye... Sorna dedim ates bahanesiyle yanasıyım cıkardım bi dal gidiyom yanına.
Kız baktı
-atesin varmı
+yok
-sevgilinimi bekliyon?
+yok
-konusmamızın bi sakıncası varmı
+var
-zaten atesim vardı..
Diyip sigaramı yaktım
Parkdan cıkıp eve gidiyorum karsıma erkek cıktı. Giyinis ve fizik olaral ustun benden, (isten cıkmısım pek sık değilim, yorgunum vitamin eksikliği felan da var bi titremeye baslasam duramam kızın yanında) yan gozle bi baktım parka doğru gidiyordu.
Eğer kızla konustuğum zman gelseydi ben nasıl sıyrılacaktım? asıl sorum bu.
Zaten kaybedecel birsey im yoktu olursa güzel olurdu.. 2 part da var omu yarın atarım...

Zaten kaybedecek bir şeyim yoktu diyerek konuyu kapatmışsın. Eğer sen kızın yanındayken gelecek olsaydı, adam gibi kenara çekilecektin. Kimse kimseyi birisiyle konuştu diye sokak ortasında pompalı tüfekle öldürmüyor. Ya da öldürüyor muydu? Bilemiyorum altan...

Kıza yaklaşım tarzın ve konuşma şeklin çok yanlış, böyle olmaz. Sen kız olsan sana böyle yaklaşan biriyle konuşurmusun ?

Kendini hazır hissetmediğin anda gidip böyle birşey yaparsan işin içinden çıkman zor.

Kıza yaklaşım tarzın ve konuşma şeklin çok yanlış, böyle olmaz. Sen kız olsan sana böyle yaklaşan biriyle konuşurmusun ?

Kendini hazır hissetmediğin anda gidip böyle birşey yaparsan işin içinden çıkman zor.
İçimdeki caylağı atmak için ısınıyom.
Bugun de çaylaklığımı (az çok) attığımı dusumuyom. Harbiden hiç bir kimsenin sikinde değiliz lafda değil baya baya boyle.. Meydanın ortasında basardım diye bağırıyom, yüksek sesle müzik soyluyorum, su içmisdim su sisesini cevirip cafelerin olduğu sokakta kaplatıyom.. Millete sinyal atıyom...Erkeklerden sigara alıp kızlara yaktırıyom. Harbi set için gereksiz korku yapmısım bu zamana kadar bosuna gerilmisim. Ben sigaramı kıza yaktırmısım arkadasınkini yakacak kız arıyoz meydanda iki üç kızdan istedi hiç biri yakmadı ahahhaa karsıdan at gibi bi kız geliyordu gece cluplerinde giyinenlere benziyordu.. Güzeldi kız en kotusu bu oluyor siklemiyorlar. Bugun meydanın ortasından sınav çekmediğime pismanım sadece.

Son düzenleme:
Zaten kaybedecek bir şeyim yoktu diyerek konuyu kapatmışsın. Eğer sen kızın yanındayken gelecek olsaydı, adam gibi kenara çekilecektin. Kimse kimseyi birisiyle konuştu diye sokak ortasında pompalı tüfekle öldürmüyor. Ya da öldürüyor muydu? Bilemiyorum altan...
Şehrine göre değişiyor:p Hatayda tavuğuna yan gözle baktı diye(gerçekten bakmak cinsel bi anlam olmadan) komşusunu vuran var.

Şehrine göre değişiyor:p Hatayda tavuğuna yan gözle baktı diye(gerçekten bakmak cinsel bi anlam olmadan) komşusunu vuran var.
Gebzede yasıyom keko tipler çok.. bi islık calsa or*spu usakları mitoz gibi bolunecek.. Sorna isin güçün yoksa onlarla ugras

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8