• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Beyler Oyun'u bitirdim

Selamlar...
Oyunu bitirdim ve gerçekten çok güzel bir kitap bana güzel şeyler kattı. Oyunun kuralları kitabına başladım orada bi 18 dakikalık ses kaydı var bu yazıyı okuyorsanız büyük ihtimalle sizde merak etmişsinizdir. Neil Staruss ses kaydı yapmış fakat ingilizcem iyi olmadığı için anlayamıyorum. Ses kaydını türkçeye çeviren babayiğit çıkar mı ? İyi geceler...

Oyunun kuralları kitabı hatırladığım kadarıyla Türkiye ye pek uygun bir kitap değildi.Hele ingilizce bilmiyorsan baya sıkıntı.Sonradan bazı bolumler falan de eklendi ayrıca Neil mail olarak atmıştı bana.Mesajlasma oyunu falan eklenmişti cunku cogu kisi yasadigimiz zamana uymayan bir kitap oldugunu soyluyordu.Neil tabi savunuyor hala kendi kitabını guncel diye 😂.Bilmiyorum ama ingilizce bilmiyorsan bu konuda ilerlemen baya yavaslayacak.İleride baska yerler de cikiyodu heralde ingilizce gerektiren.

Oyunun kuralları kitabı hatırladığım kadarıyla Türkiye ye pek uygun bir kitap değildi.Hele ingilizce bilmiyorsan baya sıkıntı.Sonradan bazı bolumler falan de eklendi ayrıca Neil mail olarak atmıştı bana.Mesajlasma oyunu falan eklenmişti cunku cogu kisi yasadigimiz zamana uymayan bir kitap oldugunu soyluyordu.Neil tabi savunuyor hala kendi kitabını guncel diye 😂.Bilmiyorum ama ingilizce bilmiyorsan bu konuda ilerlemen baya yavaslayacak.İleride baska yerler de cikiyodu heralde ingilizce gerektiren.
Alfaloji kütüphanede kitabın türkçesi bulunuyor :)
Evet Godless Alpha'da kitabın ülkemiz şartlarına uygun olmadığı belirtiyor, ama esnenilebilir.