Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Beyler yardım yorumlarınız değerlidir

Mrb beyler muhtemelen başka hatunlara yönel diyeceksiniz biliyorum amma velakin yinede sorayım dedim fikir almak istiyorum siz değerli forum üyeleri kardeşlerimden.

Sınıfımda bir hatun var ve sürekli kaçamak bakışlar atıyor hatun okuduğu şehirde yalnız gerçi bende yalnız sayılırım ve daha önce sınıfımdan bir çocukla çıktıı haa bu arada Üni öğrencisiyim ve konu başlığı açma konusunda biraz kötüyüm biliyorum.

Konumuza dönecek olursak hatuna yazayım mı yazmayayım mı kararsız kaldım şuanda kızla tek iletişimim kedi muhabbeti onuda taşağa vurarak tabii,)

Bahsettiğim arkadaşım sadece merhaba merhaba dediğim arada halı saha yaptığım bir çocuk acaba diyorum kıza yürüsem mi yoksa nextleyip yolumamı baksam? Yoksa Üni ortamı pampa çak geç eğlen keyfine bak mı dersiniz çünkü kızla oturup alkol içebilecek takılabilecek kıvama getirmem sevgili olduktan sonra mümkün çünkü bu potansiyele sahip biri teşekkürler.

Hatuna yazmak için buraya soruyorsan işin yaz, yaz ve ne olduğuna bak, fazla düşünme.

YAZ-MA. Tecrübe etmek istiyorum dersen farklı ama "ultra mega alfa" filan değilsen yazmasan kendine iyilik edersin.

Bir de sanki en baştan kaybedecekmiş gibi düşünüp bir daha ne yapayım diye başlık açma. Forumun kirlenmesini bir kenara bıraktım, kendi yolundan gitmeyi öğrenmen daha iyi olur.

YAZ-MA. Tecrübe etmek istiyorum dersen farklı ama "ultra mega alfa" filan değilsen yazmasan kendine iyilik edersin.

Bir de sanki en baştan kaybedecekmiş gibi düşünüp bir daha ne yapayım diye başlık açma. Forumun kirlenmesini bir kenara bıraktım, kendi yolundan gitmeyi öğrenmen daha iyi olur.

Çok yanlış düşünüyorsun dostum. O ultra mega alfa dediğin adamlar bir gün uyandıklarında robot gibi tüm kızları elde etme gücüyle yeniden doğmadılar. Kaybede kaybede başarısız ola ola bu hale geldiler. Herhangi bir kıza yazmadan da bu işte iyi olamazsın diye düşünüyorum.

Hatuna yazmak için buraya soruyorsan işin yaz, yaz ve ne olduğuna bak, fazla düşünme.
Hayır knka kızla muhabbetim var bana karşı ilgili sadece burada anlatmak istediğim diğer erkek sıkıntı olur mu kendimi gavat gibide hissetmek istemiyorum bi 6 ay çıktılar çünkü çocukla kız benim sınıfımdan aynı sınıftanda kız olması sıkıntı gibi geliyor

Kendi yolum hiçbir koşulda sınıfındaki hatuna yürüme amma velakin sizlere soruyorum belki bu tarz anısı olan biri vardır diye kızın ilgisi var bazen ipliyorum bazen iplemiyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8