Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

beylerrr acil yardım

İşi eğlenceye de vurabilirdin umursamaz bi şekilde.Mesela tüh evlenip çoluk çocuğa karışacaktık kısmetin yokmuş tarzı bişey diyebilirdin yaratıcılığına kalmış tamamen.
Asıl mesele bu. Işi eğlenceye vurmak. Başarabilirsen kız zaten kendisi sana çekiliyor. Bizim erkeklerimiz işi eğlenceye vuramıyorlar hem kızı kaybetme korkusu hem bağlandıklarından ötürü. Bu sefer daha çabuk kaybediyorlar kızı. Benim stilimde budur. Her şeyi dalgaya alırım.

Asıl mesele bu. Işi eğlenceye vurmak. Başarabilirsen kız zaten kendisi sana çekiliyor. Bizim erkeklerimiz işi eğlenceye vuramıyorlar hem kızı kaybetme korkusu hem bağlandıklarından ötürü. Bu sefer daha çabuk kaybediyorlar kızı. Benim stilimde budur. Her şeyi dalgaya alırım.

Herseyi dalgaya alan adama kizlar bir yere kadar guvenmez mi

beyler shit test olduğuna eminim nasıl cevap vermeliyim
Benim cevabım:çeyizine iyi olur işte ?

Ekli dosyalar

• 46A6D39B-0A4D-490C-9C2D-BD346078F12B.jpeg
    46A6D39B-0A4D-490C-9C2D-BD346078F12B.jpeg
    164.7 KB · Görüntüleme: 30
Aga shit test değil. Normal bir konuşma. Bu arada sakın o dediğini yazma. Shit test ise eğer onu yazarsan testi geçmiş olmazsın.

Dostum hemen kızı engelle hiç bi şey söyleme 3 gün sonrada kaldır çok bariz erkekliğini test etmiş engelle diyerek acaba beni kaybetmeyi göze alabilecek mi diyor

Konser biletlerimizi alırsan birlikte de eğlenebiliriz tarzı bişey yazabilirsin.Veya konser ücretsizse içeceklerimizi alırsan birlikte de eğlenebiliriz diyebilirsin.Burda amaç eğlenceli bir şekilde kızın bilinçaltına senle birlikte eglenmesi için sana yatırım yapmasını sağlamak komutunu girmek

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8