Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bi insan'ın beynine girebilmek..

Merhaba brolar nassssınız :) İstanbul da hava leş bugün bende bir şeyler yazmak istedim kahvem önümde..
Başlıkta ki konuyu biraz açmak istiyorum, şuan hoşlandığınız kız olur, herhangi bir insan olabilir size kendini kapatmış durumda ve ölümüne güvenmiyor olabilir ki bu ilk aşamada normal..
'' Peki kanka bunu nasıl aşabiliriz ? '' diye sorabilirsin. Bak dostum insanlar da ama özellikle kızlarda mantık ters işler. Eğer sen karşındakinin bahsettiği yerden konuşur, ordan muhabbet edersen, yani onun beyninin istediği yerden gidersen karşına bir koruma kalkanı çıkacak ve seni istemeyecek, seni ilk seferde beynine sokmayacak.
Onun beyninin gösterdiği yolun tam TERSİNDEN gitmen gerek ve o zaman koruma kalkanını kırmış olursun.

Ters tepkiler, Ters konular..

Cevabınızın tahmin edilemicek hale gelmesi, evet bunu gibicidede vs. bir çok yerde okumuşsunuzdur adamlar bunu size söyledi ama mantığını anlatmadı.. Bu mükemmel bir olay. İnsanlar ama tabi ki özellikle kızlar :) sizin tepkinizi genelde bildiği için rol kesiyorlar fakat, tepkinizi çözemediklerinde yani ne cevap vereceğinizi bilemediklerinde karşınızda ki prenseste olsa mallaşıp kalacak. Burda bölüyorum biraz, evet şu NEG vs. cart curt dediğimiz şeyler ilk aşamada bu yüzden önem arz ediyor.. Sen diğer abazalar gibi yavşamak yerine(yani beynin istediği şekilde), onunla dalga geçiyorsun, ters tepki veriyorsun(beynin istemediği bir şekilde) ve savunma kalkanını kırıyorsun olay bu kadar basit aslında ve kız size biraz ısınır gibi oluyor ama siz ezbere iş yaptığınız için %90 ınız daha sonra sıçıyor yine.. neyse devam.

Yani bi kızla buluş tamam mı, bütün konuşmalar '' evet, hayır '' şekilde çok iyi geçsin ve süper muhabbet dönsün aranızda sonra elveda deyip güzelce ayrılın.
ANA KİLİT NOKTA ; '' TAMAMEN İYİ VE DOĞAL TEPKİLER ''
ne olacak biliyor musun ? o kızla birlikte olamayacaksın.
çünki sen kızın belirlediği yollardan gittin hep, onun bilinç altına girip savunma mekanizmasını kıramadın. Konuşmada şöyle bi mallaşacak, ters cevaplar alacak, değişik şeyler duyacak, seni tahmin edemeyecek, biraz küstahlık görecek.. yani iyi çocuk göremeyince, beynin de 5 adım öne çıkacaksın.

Beyin de ilk aşamada yabancı olduğunuz için hemen savunma mekanizması devreye girer. Ve sıkıcı muhabbetler ilk aşamada savunma mekanizmasını kırmaz.

Dediğim ve çoğumuzun bildiği gibi o NEG olayı ilk aşamada o yüzden direk kızın bilinç altını s*ker atar, öhöm pardon.

Olum biraz düşünün lan kızları falan siktir edin, tamam hadi onlarda işin içinde olsun da.. günlük hayatınız da hiç mi başınıza denk gelmiyor sizin beklemediğiniz bi cevabı veren insanı saatlerce düşündüğünüz ? can ciğer olduğun arkadaşın veya kız size soğuk yapıp beklemediğiniz bir cevap verdiğin de hiç mi afallamıyorsunuz ?

Bi insan sizi beynin de ne kadar düşünürse o kadar fazla nöral ağ örülür ve size o kadar bağlanır.

Neyse öpüyore.

NOT: evet bunlar götümden uydurmadığım şeyler okuyoruz ediyoruz , kendimden de bir şeyler kattım tabi ki.. Kendime de not çıkarttım diyebilirim hem sizde faydalanın.

Son düzenleme:
Animelerde çokça karşılaştığım bir şey. Mesela karizma potansiyeli olan ama devamlı goygoy takılan bir karakterin birden ciddileşip ortalığın tozunu attırması.

Bir hastane anım geldi aklıma :)
Marmara Eğitim ve Araştırma Hastahane'sinde yaşanan minik bir anım.

İstanbul'daydım 3 küsür sene önce, ameliyat oldum. Detaya girmeyeceğim. Kapıda Cpd değerinden eser olmayan bir kadın ile iletişim kurma ihtiyacı hissettim. Ona sadece '' İçeride Hasta Var mı ? '' diye sordum. Kadın öyle garip bir tepki verdi ki içimden bu kadar da olamazsın dedim. Neyse, sonrasında kadının verdiği tepkiyi söyliyim size...Benden etkilendi ve kitlendi.

Bunu beden dilinden algılamıştım. Sonra ben tabi kadından cevap alamayınca arkamı ona döndüm. İşin garibi o belli ki uzun zamandır sıra bekliyordu. Ben anlık bir hareketle kapıyı açtım ve içerideki asistana kibar bir şekilde '' Bir Maruzatım Vardı Ama Girebilir Miyim ? '' dedim. Tabi kadında peşimden girmek istedi. Asistan kadın beni hem çok güzel karşıladı hem de bir dakika önce kitlenen kadına kapıyı kapaması gerektiğini ve bütün gün bu gibi insanlarla uğraştığını anlatmaya başladı. Görgüsüz bir insan olduğunu söylemişti. Bilirsiniz dostlar, hastahane kapılarında görgüsüzü, öküzü hiç eksik olmaz.

Hemşireler, asistanlar illallah etmiştir onlardan. Kimi açtığı kapıyı kapamaz, kimi ne kapı tıklatır, ne de halden anlarlar. Neyse uzatmaya gerek yok. Sonuca gelirsek bu hareket karşısında hemen tam karşı duvarda kafasını sanki birinin omuzuna koymuşcasına bir ifadeyle kafası eğikken bana kadının bir bakışını yakaladım. Bu eridiğinin resmiydi.

Bu bilinçsizce yaptığım hareket belli ki onun hoşuna gitmişti. Ego kasmış gibi oldum biraz ama sonuçta bir b*ka yaramadı.
Dürüstçe anlatayım istedim. Birisi sanki çok farklı bir şey görmüş gibi tavrımdan diğeri de bu tavrımı gösterdiğim durumdan garip bir akıma kapılmış gibiydi...

Tabi ben doktorla görüşeceğim diye 750 km öteden gelmişim, o karışıklıkta kadının izini kaybettim. Gerçi fırsat fırsattır, değerlendiremediğimi de belirteyim o zaman ki kafamla şimdiki kafam arasında dünya kadar fark var. Sonuç olarak bazen şaşırtmak ve beklenmedik olmak, her iki cins içinde çok etkili olabiliyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8