• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Bilgisayar & Konsol Oyunları

bfuckere

Üye
Katılım
17 Nisan 2018
Mesajlar
35
Şehir
Kocaeli
Ben bilgisayar,konsol oyunlarının insanların kendini geliştirmesini önlemek ve yaşadığı hayatı sorgulamadan yaşaması için yapıldığını düşünüyorum. Eğer kendimizi her konuda geliştirmek istiyorsak bu oyunları bir iş yaptıktan sonra kendimize ödül olarak oynamanızı tavsiye ederim. Böylece iç disiplinimizi de sağlamış oluruz.
 
Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
162
Yaş
19
Şehir
İçel
Bazı filmler kitaplar diziler bakış açısı kazandırır bilirsin. Hikayesi güzel kaliteli oyunlarda bunu yapar ve karakter bizim seçimlerimizle ilerler.
Lol falan oynuyorsan da gelişecek tek şey el-göz kombinasyonu olu başka hiç bir şey olmaz ama bi Assassin's Creed 2 oynadıysan bir Witcher serisi oynadıysan iş değişir tabii.
 
Katılım
1 Ağustos 2019
Mesajlar
135
Şehir
İstanbul
Bilgisayar oyunu diyerek geçmemek lazım aslında. Buraya bu konu hakkında detaylıca yazmaya kalksam 2 sayfa yazı çıkar ama şu videoyu atarsam arkadaş yaklaşık 8 dakikada tüm konuyu özetlemiş. İzleyin derim;

 
Üst