• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Bilinçaltı Değişim ZAMANI - Gerçekliği yeniden YAZIYORUZ

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Öncelikle benim yazmamı teşvik eden destekleyen forum üyelerine ve admin'e teşekkürler.. Beni sevmeyenlere inat ben yolumdan devam edeceğim.. Benimle olan çok şey kazanır benimle olmayan kendisi bilir..

Bilinçaltı üzerine yaptığım tüm araştırmalardan notlarımı sizinle paylaşıyorum, Umarım hayatınızda olumlu etkisi olur.

Düşündüğün her şeyin gerçekleşeceğini bil...

Düşündüğün şeylere dikkat et...

Düşüneceğin her şeyin gerçekleşeceğini bildiğin için kendine teşekkür et ve şükranda bulun... Kendine minnet et..

Kendi beyninin sınırsız gücüne inan.. İsterse seni padişah isterse biz toz parçası yapacağını bil...

Hayatta ulaşmak istediğin her şeye ulaşabileceğini bil..

Bir an bile olmayacağından asla şüphe etme olacak..(Zihnin bu tutumu bilinç ve bilinçaltının uyumlu birleşimini mümkün kılacak ve ortaya çıkmasını sağlayacaktır.)

Bilinçaltı bir fikri kabul ettiğinde, bunu yerine getirmeye başlar.

Evrensel bilinçaltı (ya da kolektif bilinçaltı) vardır..

Senin inançların başka hayatlara dokunur ve sana ulaşmasını ya da yaklaşmasını sağlar.. Ya da inandığın her ne ise gerçek olur...

Uyumadan önce söylenilen her söz kinetik enerjiyi serbest bırakır ve uyku boyunca bilinçaltının içinde sözler veya imge tekrar eder...

Şuanki yaşadığın hayatı yaşama sebebin mevcut inançların..

Bilinçaltına ne iletirsen ilet o sadece ilettiğini gerçekleştirir.. Onun görevi budur..

Değişimi fark et ve kendine şükret.. Bu güce şükret...

Taleplerini ve arzularını sonsuz gücün bilinçaltına iletmek için bir plan oluştur, Hangi yolları izleyeceksin? Hangi eylemleri yapacağına karar ver..

Alışkanlıkla üzerinde durulan büyük ve asil düşünceler büyük eylemlere dönüşür..

Sana zarar veren tüm düşünce kalıplarını tersine çevir ve bir daha asla kullanma..

Düşüncelerini hayata geçir bilinçaltın sana destek olacaktır zaten..

Bunlar düşünce olarak kalmasın.. Bir resim seç ya da bir söz ama bunu gerçekleştir..

Onun için çabala bilinçaltından yardım iste yardım edecektir... Bu düşünce ile bütünleş...

Zihinsel düşüncene sadık kaldığın sürece o düşünceler gerçekleşecektir...

Uyumadan önce, arzunuzun gerçekleştiğini tekrar tekrar hayal edin.Huzur içinde uyuyup keyifle uyan..

Düşüncenin gerçekleşmesini istiyorsan işe uygun teknik ve yöntemlerle başlamalısın.

Derin zihninde sınırsız bir zeka ve sınırsız bir güç olduğunu bil.

Sakin bir şekilde, ne istediğini düşün.. Bunun bu dakikadan itibaren gerçekleşmeye başladığını gözünde canlandır..

Israrla iste sürekli iste...

Düşünceye ulaşmada arzuyu gerçekleştirdiğini öngörmenin keyfi ve huzuru eşlik etmelidir.

Neye odaklanırsan hayatına onu çekersin.

Zihinsel bilimin yardımıyla kolay yoldan başarmayı arzula..

Canlandırma tekniğini kullan > zihinsel imgenize sadık kalman halinde bir gün nesnel dünyada da kendini gösterecektir. “Bir resim binlerce kelimeye bedeldir", Gözünde gerçekçi canlandır ve tüm detayları hisset.

Benim şuanki yaşantımın , İçinde yaşadığım hayatımın sorumlusu İnançlarım yani (Bilinçaltım), İnancını değiştir > Hayatını değiştir.

Bilinçaltının Sınırsız Zekasının bilince her zaman doğru tepki verdiğinden şahsen emin olana kadar,bilimsel olarak deney yapın.

Arzunun öngörmenin keyif ve huzurunu yaşa...

Bilinçaltından bir şey isterken zorlamadan kaçın...Uyku haline geç...

Şükran dolu bir beyin zenginlikten pay almayı hak eder...

İçindeki muhteşem gücü kullan.. Üstelik bedava...

Bütün çağların büyük adamlarının en büyük sırrı, Bilinçaltlanın güçleriyle temas kurabilmeleri ve bunları ortaya çıkarabilmeleriydi. Sende bunu yapabilirsin..

Zihinsel mühendis ol...

Bilim adamları her on bir ayda bir yeni bir beden inşa ettiğimizi söylemektedir

Hasta olmak anormaldir. Hastalık durumu, hayatın akıntısına karşı hareket ettiğiniz ve olumsuz düşündüğünüz anlamına gelir.

Bilinçaltı vücudun inşaatçısıdır ve her gün 24 saat iş başındadır. Olumsuz düşünceyle onun hayat veren yapısına müdahale edebilirsin.

Uyumadan önce bilinçaltına sorunun çözümü görevini ver emin ol cevaplayacaktır..

Düşüncelerine çok dikkat et.. Her düşünce bilinçaltına gidip gerçekliği oluşturacaktır.

Bilinçaltını doğru düşüncelerle besle..

Sağlıklı yaşamayı hak ediyorsun.. Bilinçaltınla uyum içindesin..

Bilinçli olarak beyan ettiğin ve doğru olduğunu hissettiğin her şey. zihninizde, bedeninde ve ilişkilerinde kendini gösterecektir. İyi şeyler beyan et ve hayatın keyfini sür.

Etki düşünceniz, tepki ise bilinçaltınızın verdiği karşılıktır.

Unutmayın, bilinçaltı ne zaman bir fikri kabul etse, hemen bunu uygulamaya başlar. Bunun için bütün önemli kaynaklarını kullanır.

Düşüncelerin gerçekliğini kabul edin, zihninizin yasası gerisini halledecektir.

Bilinçaltı zorlayarak tepki vermez.. Sakince bilincin kabülüne tepki verir.

Kafanda net bir fikir olmalı. Neye inanırsan,onu yaşarsın.

Bilinçahınız usta, her şeyi bilen bir tamircidir. Vücudundaki her organın nasıl çalıştığını ve nasıl iyileştirileceğini bilir.

İrade yerine bilinçaltının gücünü kullan.

Peşinde olduğun özgürlük durumunun duygusal hazzını hayal edin. Her türlü bürokrasiyi süreçten çıkarın. En iyi yol, basit yoldur.

Gerçekliği değiştirmek için 3 aşama >
Sorunu fark etmek ya da kabul etmek.
Sorunu en iyi çözecek kişiye bilinçaltına devretmek.
Gerçekleştiğine derinden inanarak huzur bulmak.

** Kuşkular ve tereddütler dileğin gerçekleşmesini engeller **

Olumlamalar yaz, Yatmadan önce ve Sabah kendine mutlaka hatırlat.

Zihinsel zorlama ve aşırı çaba, endişe ve korkuyu göstererek dileklerin karşılığını almanı engeller. Rahatlık işi çözer.

Her sorunun bir çözümü vardır bunu sakın unutma...

Zenginlik, bilinçaltının iknasıdır.

Zihninde zenginlik fikri oluştur.

Bilinçaltımız korkunuzu ve olumsuz ifadenizi istek kabul eder ve hayatını engeller, ertelemeler, yoksunluklar, sınırlamalar getirmek için işe koyulur.

Bilinçaltının mutlak yardımıyla kolay yoldan zengin olmaya karar ver.

Sevgi ve iyi niyet yay bilinçaltı bunun karşılığını faiziyle ödeyecektir.

Bir amacı net bir biçimde hayal edebilirsen, bilinçaltının mucizeler yaratan gücü sayesinde, ihtiyaç duyduğun her şeye hiç beklemediğin bir şekilde sahip olabilirsin.

Bilinçaltının bütün büyük bilim adamlarının başarısını ve elde ettiği harika sonuçları belirlediğini unutmayın.

Kafa karıştırıcı bir sorunun çözümü üzerinde bilinçli bir şekilde yoğunlaşır ve kendini buna adarsan bilinçaltı bütün gerekli bilgileri toplar ve bunları bilince sunar.

Bir sorunun cevabını merak ediyorsan; nesnel bir biçimde çözmeye çalış.. Araştırma yaparak ve başkalarına başvurarak olabildiğince bilgi topla... Eğer cevap gelmiyorsa uyumadan önce bunu bilinçaltına devret..Cevabı bulduğunu göreceksin.. Asla şaşmaz..

Cevabı şuan bildiğine inan... Mükemmel cevabı bulmuş olma halinde yaşacağın keyfi yaşa... Bilinçaltı bu duyguya karşılık verecektir..

İnanç ve sebatla desteklenen zihinsel bir resim , bilinçaltının harikalar yaratan gücü sayesinde gerçek olacaktır. Buna güvenin , gücüne inanın; mucizeler gerçekleşecektir

Bilinçaltı hafızanın deposudur.

Eski parşömenler, tapınaklar, fosiller ve diğer bulgular üzerin de çalışan bilim adamları, geçmişin görüntülerini yeniden canlı hale getirebilirler. Bilinçaltları onlara yardım eder.

Bir çözüme yönelik isteğini uyumadan önce bilinçaltına devret.. Buna güvenir ve inanırsan cevabı bulursun.. Tüm gücüne saygı duyuyorum...

Etki düşünce tepki ise bilinçaltının verdiği karşılıktır..Eğer düşünceler bilgeyse eylem ve kararlarda bilgece olacaktır..

Yol gösterme, Bir duygu, İçsel farkındalık ya da çok güzlü bir sezgi olabilir bunu inançla takip et...

Uyumadan önce, bilinçaltına bir sorununa çözüm geliştirme görevi ver; sana çözüm sunacaktır.

Sabahleyin uyanır uyanmaz. Sınırsız Zekanın size her konuda yol göstermesini isteyin.

Huzur, uyum ve sevgiyle dolu düşüncelerinizi partnerine, ailenin diğer üyelerine ve bütün dünyaya gönder. (Pozitivist düşünce akımı lakin şu noktada uyarıyorum, Asla başkasını bilinçaltı düşüncelerine katma.. Ben yaptım bedelini çok ağır ödedim.. Sadece kendi hayatını içeren şeyler düşün, Ama ailen hakkında iyi düşünmen sorun teşkil etmez. Çünkü onlar sizi bırakmaz.)

Bir eşte aradığın özellikleri zihinsel olarak oluşturmalısın. Eğer dürüst, samimi ve sevgi dolu bir eşi kendine çekmek istiyorsan sen de dürüst, samimi ve sevgi dolu olmalısın.

Birbirinize sevgi, huzur ve iyi niyet yansıtın. Bilinçaltı tarafından alınan bu titreşimler karşılıklı güven, şefkat ve saygıya dönüşecektir.

Bilinçaltının muhteşem gücü sayesinde yüreğinin arzulannı gerçekleştirebilirsin.

Mutluluk satın alınmaz. Mutluluk krallığı sizin düşünce ve duygularınızdır.

Zihnin yaratıcı ortamdır; bu nedenle karşınızdaki kişi hakkında düşündüğün ya da hissetiğin şeyleri kendi deneyiminde hayata geçirmiş olursun.

Tıpkı hayvanların korku vibrasyonları alması gibi enerjinizi insanlar hisseder.

Böyle şeyler ilginizi çekiyorsa, Benzer paylaşımlarım devam eder.. Gelen beğeni ve yorumlardan bunları anlayabiliyorum.. Teşekkürler.. Hayatta çok iyi yerlere gelmeniz dileğiyle..

Uzun zamandır forumdaydım ama yazılarını detaylı okumamıştım. Yeni keşfettim diyebilirim.
Güzel, akıcı ve yararlı yazılar yazıyorsun. Sakın ola bırakma derim.

TheRipper

Fahri Üye
Önceki serinin beğenilerine baktım sırasıyla 17,15,13,8,5’e kadar beğeniler düşmüştü. Cidden insanlar ne peşinde anlamıyorum. Adam bildiği herşeyi burda paylaşıyor Neyin derdindesiniz adama destek olun cidden bırakıcağım dediğinde sonuna kadar hak verdim. Ama tekrardan yazman çok hoş dostum kendi adıma konuşmak isterse yazılarını her zaman takip edip elimden geldiğince sana destek olucağım :)

Tyler

Üye
Bilincime mesaj yollamam için gerekli bir konuydu. Emeğin için teşekkürler.

N.R

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Yine güzel bir yazı daha. Buraya gelen çoğu adam am üstüne binmek istiyor kendini geliştirmek değil bu yüzdendir ki bu yazılar çok etkileşim almıyor ki bu da bana kalırsa iyi bir şey zira abazan ile güçlenmek isteyen adamlar kendini açık ediyor.

Twitter : @NirusRealist

TheRipper

Fahri Üye
Yine güzel bir yazı daha. Buraya gelen çoğu adam a* üstüne binmek istiyor kendini geliştirmek değil bu yüzdendir ki bu yazılar çok etkileşim almıyor ki bu da bana kalırsa iyi bir şey zira abazan ile güçlenmek isteyen adamlar kendini açık ediyor.

Twitter : @NirusRealist
Garantili kız sikme taktiği diye başlık açsam Tüm forum çullanır cidden. Katılıyorum +1

TheRipper

Fahri Üye
Öncelikle benim yazmamı teşvik eden destekleyen forum üyelerine ve admin'e teşekkürler.. Beni sevmeyenlere inat ben yolumdan devam edeceğim.. Benimle olan çok şey kazanır benimle olmayan kendisi bilir..

Bilinçaltı üzerine yaptığım tüm araştırmalardan notlarımı sizinle paylaşıyorum, Umarım hayatınızda olumlu etkisi olur.

Düşündüğün her şeyin gerçekleşeceğini bil...

Düşündüğün şeylere dikkat et...

Düşüneceğin her şeyin gerçekleşeceğini bildiğin için kendine teşekkür et ve şükranda bulun... Kendine minnet et..

Kendi beyninin sınırsız gücüne inan.. İsterse seni padişah isterse biz toz parçası yapacağını bil...

Hayatta ulaşmak istediğin her şeye ulaşabileceğini bil..

Bir an bile olmayacağından asla şüphe etme olacak..(Zihnin bu tutumu bilinç ve bilinçaltının uyumlu birleşimini mümkün kılacak ve ortaya çıkmasını sağlayacaktır.)

Bilinçaltı bir fikri kabul ettiğinde, bunu yerine getirmeye başlar.

Evrensel bilinçaltı (ya da kolektif bilinçaltı) vardır..

Senin inançların başka hayatlara dokunur ve sana ulaşmasını ya da yaklaşmasını sağlar.. Ya da inandığın her ne ise gerçek olur...

Uyumadan önce söylenilen her söz kinetik enerjiyi serbest bırakır ve uyku boyunca bilinçaltının içinde sözler veya imge tekrar eder...

Şuanki yaşadığın hayatı yaşama sebebin mevcut inançların..

Bilinçaltına ne iletirsen ilet o sadece ilettiğini gerçekleştirir.. Onun görevi budur..

Değişimi fark et ve kendine şükret.. Bu güce şükret...

Taleplerini ve arzularını sonsuz gücün bilinçaltına iletmek için bir plan oluştur, Hangi yolları izleyeceksin? Hangi eylemleri yapacağına karar ver..

Alışkanlıkla üzerinde durulan büyük ve asil düşünceler büyük eylemlere dönüşür..

Sana zarar veren tüm düşünce kalıplarını tersine çevir ve bir daha asla kullanma..

Düşüncelerini hayata geçir bilinçaltın sana destek olacaktır zaten..

Bunlar düşünce olarak kalmasın.. Bir resim seç ya da bir söz ama bunu gerçekleştir..

Onun için çabala bilinçaltından yardım iste yardım edecektir... Bu düşünce ile bütünleş...

Zihinsel düşüncene sadık kaldığın sürece o düşünceler gerçekleşecektir...

Uyumadan önce, arzunuzun gerçekleştiğini tekrar tekrar hayal edin.Huzur içinde uyuyup keyifle uyan..

Düşüncenin gerçekleşmesini istiyorsan işe uygun teknik ve yöntemlerle başlamalısın.

Derin zihninde sınırsız bir zeka ve sınırsız bir güç olduğunu bil.

Sakin bir şekilde, ne istediğini düşün.. Bunun bu dakikadan itibaren gerçekleşmeye başladığını gözünde canlandır..

Israrla iste sürekli iste...

Düşünceye ulaşmada arzuyu gerçekleştirdiğini öngörmenin keyfi ve huzuru eşlik etmelidir.

Neye odaklanırsan hayatına onu çekersin.

Zihinsel bilimin yardımıyla kolay yoldan başarmayı arzula..

Canlandırma tekniğini kullan > zihinsel imgenize sadık kalman halinde bir gün nesnel dünyada da kendini gösterecektir. “Bir resim binlerce kelimeye bedeldir", Gözünde gerçekçi canlandır ve tüm detayları hisset.

Benim şuanki yaşantımın , İçinde yaşadığım hayatımın sorumlusu İnançlarım yani (Bilinçaltım), İnancını değiştir > Hayatını değiştir.

Bilinçaltının Sınırsız Zekasının bilince her zaman doğru tepki verdiğinden şahsen emin olana kadar,bilimsel olarak deney yapın.

Arzunun öngörmenin keyif ve huzurunu yaşa...

Bilinçaltından bir şey isterken zorlamadan kaçın...Uyku haline geç...

Şükran dolu bir beyin zenginlikten pay almayı hak eder...

İçindeki muhteşem gücü kullan.. Üstelik bedava...

Bütün çağların büyük adamlarının en büyük sırrı, Bilinçaltlanın güçleriyle temas kurabilmeleri ve bunları ortaya çıkarabilmeleriydi. Sende bunu yapabilirsin..

Zihinsel mühendis ol...

Bilim adamları her on bir ayda bir yeni bir beden inşa ettiğimizi söylemektedir

Hasta olmak anormaldir. Hastalık durumu, hayatın akıntısına karşı hareket ettiğiniz ve olumsuz düşündüğünüz anlamına gelir.

Bilinçaltı vücudun inşaatçısıdır ve her gün 24 saat iş başındadır. Olumsuz düşünceyle onun hayat veren yapısına müdahale edebilirsin.

Uyumadan önce bilinçaltına sorunun çözümü görevini ver emin ol cevaplayacaktır..

Düşüncelerine çok dikkat et.. Her düşünce bilinçaltına gidip gerçekliği oluşturacaktır.

Bilinçaltını doğru düşüncelerle besle..

Sağlıklı yaşamayı hak ediyorsun.. Bilinçaltınla uyum içindesin..

Bilinçli olarak beyan ettiğin ve doğru olduğunu hissettiğin her şey. zihninizde, bedeninde ve ilişkilerinde kendini gösterecektir. İyi şeyler beyan et ve hayatın keyfini sür.

Etki düşünceniz, tepki ise bilinçaltınızın verdiği karşılıktır.

Unutmayın, bilinçaltı ne zaman bir fikri kabul etse, hemen bunu uygulamaya başlar. Bunun için bütün önemli kaynaklarını kullanır.

Düşüncelerin gerçekliğini kabul edin, zihninizin yasası gerisini halledecektir.

Bilinçaltı zorlayarak tepki vermez.. Sakince bilincin kabülüne tepki verir.

Kafanda net bir fikir olmalı. Neye inanırsan,onu yaşarsın.

Bilinçahınız usta, her şeyi bilen bir tamircidir. Vücudundaki her organın nasıl çalıştığını ve nasıl iyileştirileceğini bilir.

İrade yerine bilinçaltının gücünü kullan.

Peşinde olduğun özgürlük durumunun duygusal hazzını hayal edin. Her türlü bürokrasiyi süreçten çıkarın. En iyi yol, basit yoldur.

Gerçekliği değiştirmek için 3 aşama >
Sorunu fark etmek ya da kabul etmek.
Sorunu en iyi çözecek kişiye bilinçaltına devretmek.
Gerçekleştiğine derinden inanarak huzur bulmak.

** Kuşkular ve tereddütler dileğin gerçekleşmesini engeller **

Olumlamalar yaz, Yatmadan önce ve Sabah kendine mutlaka hatırlat.

Zihinsel zorlama ve aşırı çaba, endişe ve korkuyu göstererek dileklerin karşılığını almanı engeller. Rahatlık işi çözer.

Her sorunun bir çözümü vardır bunu sakın unutma...

Zenginlik, bilinçaltının iknasıdır.

Zihninde zenginlik fikri oluştur.

Bilinçaltımız korkunuzu ve olumsuz ifadenizi istek kabul eder ve hayatını engeller, ertelemeler, yoksunluklar, sınırlamalar getirmek için işe koyulur.

Bilinçaltının mutlak yardımıyla kolay yoldan zengin olmaya karar ver.

Sevgi ve iyi niyet yay bilinçaltı bunun karşılığını faiziyle ödeyecektir.

Bir amacı net bir biçimde hayal edebilirsen, bilinçaltının mucizeler yaratan gücü sayesinde, ihtiyaç duyduğun her şeye hiç beklemediğin bir şekilde sahip olabilirsin.

Bilinçaltının bütün büyük bilim adamlarının başarısını ve elde ettiği harika sonuçları belirlediğini unutmayın.

Kafa karıştırıcı bir sorunun çözümü üzerinde bilinçli bir şekilde yoğunlaşır ve kendini buna adarsan bilinçaltı bütün gerekli bilgileri toplar ve bunları bilince sunar.

Bir sorunun cevabını merak ediyorsan; nesnel bir biçimde çözmeye çalış.. Araştırma yaparak ve başkalarına başvurarak olabildiğince bilgi topla... Eğer cevap gelmiyorsa uyumadan önce bunu bilinçaltına devret..Cevabı bulduğunu göreceksin.. Asla şaşmaz..

Cevabı şuan bildiğine inan... Mükemmel cevabı bulmuş olma halinde yaşacağın keyfi yaşa... Bilinçaltı bu duyguya karşılık verecektir..

İnanç ve sebatla desteklenen zihinsel bir resim , bilinçaltının harikalar yaratan gücü sayesinde gerçek olacaktır. Buna güvenin , gücüne inanın; mucizeler gerçekleşecektir

Bilinçaltı hafızanın deposudur.

Eski parşömenler, tapınaklar, fosiller ve diğer bulgular üzerin de çalışan bilim adamları, geçmişin görüntülerini yeniden canlı hale getirebilirler. Bilinçaltları onlara yardım eder.

Bir çözüme yönelik isteğini uyumadan önce bilinçaltına devret.. Buna güvenir ve inanırsan cevabı bulursun.. Tüm gücüne saygı duyuyorum...

Etki düşünce tepki ise bilinçaltının verdiği karşılıktır..Eğer düşünceler bilgeyse eylem ve kararlarda bilgece olacaktır..

Yol gösterme, Bir duygu, İçsel farkındalık ya da çok güzlü bir sezgi olabilir bunu inançla takip et...

Uyumadan önce, bilinçaltına bir sorununa çözüm geliştirme görevi ver; sana çözüm sunacaktır.

Sabahleyin uyanır uyanmaz. Sınırsız Zekanın size her konuda yol göstermesini isteyin.

Huzur, uyum ve sevgiyle dolu düşüncelerinizi partnerine, ailenin diğer üyelerine ve bütün dünyaya gönder. (Pozitivist düşünce akımı lakin şu noktada uyarıyorum, Asla başkasını bilinçaltı düşüncelerine katma.. Ben yaptım bedelini çok ağır ödedim.. Sadece kendi hayatını içeren şeyler düşün, Ama ailen hakkında iyi düşünmen sorun teşkil etmez. Çünkü onlar sizi bırakmaz.)

Bir eşte aradığın özellikleri zihinsel olarak oluşturmalısın. Eğer dürüst, samimi ve sevgi dolu bir eşi kendine çekmek istiyorsan sen de dürüst, samimi ve sevgi dolu olmalısın.

Birbirinize sevgi, huzur ve iyi niyet yansıtın. Bilinçaltı tarafından alınan bu titreşimler karşılıklı güven, şefkat ve saygıya dönüşecektir.

Bilinçaltının muhteşem gücü sayesinde yüreğinin arzulannı gerçekleştirebilirsin.

Mutluluk satın alınmaz. Mutluluk krallığı sizin düşünce ve duygularınızdır.

Zihnin yaratıcı ortamdır; bu nedenle karşınızdaki kişi hakkında düşündüğün ya da hissetiğin şeyleri kendi deneyiminde hayata geçirmiş olursun.

Tıpkı hayvanların korku vibrasyonları alması gibi enerjinizi insanlar hisseder.

Böyle şeyler ilginizi çekiyorsa, Benzer paylaşımlarım devam eder.. Gelen beğeni ve yorumlardan bunları anlayabiliyorum.. Teşekkürler.. Hayatta çok iyi yerlere gelmeniz dileğiyle..
Dürüst samimi ve sevgi dolu eş için Farklı bir galakside yaşamalıyız. Zira zamanında forumdaki çoğu arkadaşın yaşadığı gibi “Ben onu seversem oda beni sever” mantığı zırrrt çıkıyor. Katılmadığım tek nokta bu

Bu bilinç altı telkinlerini sesli bir şekilde mi söylemek gerekiyor? İçimden desem olur mu? Saçma bir soru fakat merak ettim.