• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Bilinçaltı Değişim ZAMANI Part 2

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Part 1

Selam Canlar,

Gelen yoğun ilgiden dolayı biraz daha devam etmek istedim bu konuya... Bu kadar ilgili olduğunuzu bilmiyordum doğrusu...

Yine ilgi görürse devamını çok farklı boyutlara taşımayı düşünüyorum...

Bilinçaltı tam anlamı ile bildirmek gerekirse bir kayıt kasetidir ve sizin algıladığınız her şeyi kaydeder mesela kasetler sadece iki duyumuzu kaydeder.
Ama bilinçaltı beş duyumuzu birden kaydeder... Tüm duygular, İstekler, Hisler, Arzular bilinçaltından gelir...

Senin şuan ne olduğun kayıtlarınla alakalıdır... Hayatta başarın kayıtlarınla alakalıdır.. Kadınlarla başarın kayıtlarınla alakalıdır.. Sosyal başarın kayıtlarınla alakalıdır...
Konuşma biçimin ses tonun bile kayıtlarınla alakalıdır.. Kısaca uçsuzzz buçaksızzz bir DERYA...

Bu işleyiş tam olarak şöyledir: İnsan üst bilinç ile odaklandığı şeyleri fark eder.. Fakat bilinçaltı her şeyi fark eder... Hiç bir şeyi kaçırmaz.!!! 2 Milyon Veriyi aynı anda işler...

1- Bilinçaltınızda her sorunun cevabı vardır.
Uykuya dalmadan önce bilinçaltına “sabah altıda kalkacağım.” emrini verirseniz sizi tam saatinde uyandıracaktır. Biyolojik saatimiz olduğu için bilinçaltı zamanı gelince sizi bir şeyleri bahane ederek bir şekilde uyandıracaktır.

2- Her gece yatarken kendi kendinize söylediğiniz olumlu ifadeler sağlığınızın kusursuz olması yönünde olsun; bilinçaltınız buyruğunuzu yerine getirecektir.

3-Size zarar verecek ya da canınızı yakacak şeyler düşünmeyin. çünkü neye inanırsanız onunla karşılaşacaksınız.

4- Asla “bunu yapamam” ya da “şunun olması imkânsız” gibi sözler söylemeyin.
Bilinçaltınız bunu yalın anlamlarıyla alacak ve bu düşüncelerden dolayı yapmak istediğiniz şey için yeteneğiniz olmadığını kabul edecektir.Bilinçaltı sürekli tekrarlanan düşünceleri hayatımızdaki kayıtlanmış herşeyle ilişkilendirir ve artık herşeyde o hali yaşamaya başlamış oluruz.

Bilinciniz kapıdaki bekçidir. En önemli işlevi bilinçaltını, yanlış izlenimlerden korumaktır. iyi şeylerin olabileceğini ve şu anda olmakta olduğunu düşünmeyi her zaman tercih edin.

Bilinçaltı ile neler yapılabildiğine bir bakalım.

Hipnoterapistler bilinçaltına inerek verilen emirleri kabul ettirirler ve ne kadar çarpıcı şeyler yaptıklarına inanamazsınız.
Bir kişiye hipnoz edildikten sonra koluna kızgın demir değdirileceği telkini yapılmaktadır fakat değdirilmeyecektir ve sadece kalemin ucu değdirilir fakat bilinçaltı onu olmuş kabul eder ve aynı etkiyi vücudun hissetmesini sağlar.

Bir başka olayda ise hipnoz edilen kişi gökdelen merdivenlerini tırmandığı telkinini alıyor ve uzandığı halde kalp atışları artıyor terliyor ve soluk soluğa kalıyor.

- Tenksss evribadiyyyyyyy.

-Saygılarımla, -Okyanus...

TheRipper

Fahri Üye
Son günlerde enerjik gördüm seni :) yazılarına devam bro gazı kökle