Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bilincinin Nesi Var Söylesene?

İyi de yazıyı okumaya daha vakit bulamadım ki gmossa ! Neyin kafasını yaşıyorsun moruk? Sadece görüntüsünden yola çıkarak atari salonuna benziyor dedim.

Oww o vakit senin kafa dünyadan daha güzel...
Çok geçmiş olsun. Zaten konuşma tarzından sana göre olmadığına kanaat getirdim. :cool:

Oww o vakit senin kafa dünyadan daha güzel...
Çok geçmiş olsun. Zaten konuşma tarzından sana göre olmadığına kanaat getirdim. :cool:
Bu yazdığımı düzeltmiştim yazdığını tam anlamadığımdan dolayı. En son tartışmamızda ki gibisin hala. Gram değişme yok. Helal devam! Neyi kanaate nasıl getirdiğini de hala anlamış değilim. Neyse bir f5 çek!

Bu yazdığımı düzeltmiştim yazdığını tam anlamadığımdan dolayı. En son tartışmamızda ki gibisin hala. Gram değişme yok. Helal devam! Neyi kanaate nasıl getirdiğini de hala anlamış değilim. Neyse bir f5 çek!

O kadar bilinçsiz konuşuyorsun ki karşımda olsan yumruğu yemiştin çok muhterem patavatsız arkadaşım. Sana nasıl bir ip uzattım da moruklu konuşmaya başladın anlamadım ? Sana artık tek bir düşüncem bile yok, özgürsün...O kadar yazı paylaşıyorlar şöyle olun böyle olun, sen hala moruklu bilmem neli hitaplarla aynı yollardan gitmeye devam ediyorsun. Sana ne fırça atarım ne nasihat ederim. Senden okusan da bir şey olmaz.

O kadar bilinçsiz konuşuyorsun ki karşımda olsan yumruğu yemiştin çok muhterem patavatsız arkadaşım. Sana nasıl bir ip uzattım da moruklu konuşmaya başladın anlamadım ? Sana artık tek bir düşüncem bile yok, özgürsün...O kadar yazı paylaşıyorlar şöyle olun böyle olun, sen hala moruklu bilmem neli hitaplarla aynı yollardan gitmeye devam ediyorsun. Sana ne fırça atarım ne nasihat ederim. Senden okusan da bir şey olmaz.
Moruk dememin alınganlığa alınacak bir tarafımı var?
Bana patavatsız diyene bak! Bir daha muhattap olmayalım lütfen.

Şu patavatsızlık konusunda biraz haklısın. Düşündüm ve doğru söylediğine kanaate getirdim. Bu konudan dolayı senden özür diliyorum. Fakat senden bir şey olmaz, okusan bile bir şey anlamazsın vs.. Sana vururum vs. ... Sadece önceki yazdığımı okumanı söylemiştim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8