• Beğen butonunu kullanın arkadaşlar. Yazı yazan kişilerin tek motivasyon kaynağı o beğeni butonu. Paylaşımlarına beğeni gelmeyince insanların şevki kaçıyor.

Bir Alfanın Tabağı

Arada sırada (haftada bir) kendime güzel meyve tabağı hazırlarım ve film izlerken yerim. Sizlere de tavsiye ederim. Resimdeki benim. Tabağın içeriğini yazıyorum. Size hem enerji verip hem de tok tutuyor. Muzu da eklemek isterdim ancak evde yoktu. Her marketten bulabileceğiniz ürünler.

d34bbc83-42c5-4277-a962-73b63386a0d2 (350 x 622).jpg
1 Adet Salata
1 Adet Elma
1 Adet Armut
2 Adet Yer Elması
1 Dilim Beyaz Peynir
6-7 Adet Çilek
Yarım Domates
Ve üzerine 2 tatlı kaşığı Chia tohumu serptim.

Hepsinin faydasını ayrı ayrı saymak isterdim ancak onu da siz araştırırsınız.

Peki ben bunu ne için yaptım? Evde manita mı var? Hayır. Misafirlere mi yaptım? Hayır. Aşçı mı olmak istiyorum? Hayır. Sadece ve sadece kendim için yaptım. Özenle süslediğim tabağı biraz sonra hunharca dağıtacağımı bildiğim halde hazırladım. Sizler de arada sırada kendinize böyle tabaklar hazırlayın. Sadece kendiniz için şık bir tabak!

alfanın tabağıda mı çıktı.. vay arkadaş, ne büyüttünüz şu alfalığı.. yaşayın kardeşim hayatınızı. tabakta mabakta alfalık aramayın. hayata 50 defa gelmiyorsunuz. betaysanızda, betalığınızla mutlu olun. yani kendinizle barışık olun.

bazı gençleri görüyorum spor salonunda, belli ki böyle şeyler okuyup geliyorlar spora. böyle bir maymun gibi yürümeler eller kollar ayrı oynuyor falan, birinin yanlışına(sanki 40 yıllık sporcu gibi) dur kardeşim yanlış yapıyorsunlar, dışarda sündük köpek gibi gezer ama alfalığı tuttumu hemen böyle triplere giriyor.. zavallı çocuklar..

bazı acıları yaşamadan hayatın gerçeklerini öğrenemzsiniz. kaçmayın betalıktan, siz kaçtıkça o sizi yakalar. önemli olan tekrar etmemek. unutmayın. insanı yaşadığı acılar değiştirir, formda okudukları değil. ağlayın zamanı gelince, beta olmaktan korkmayın bu kadar.

alfanın tabağıda mı çıktı.. vay arkadaş, ne büyüttünüz şu alfalığı.. yaşayın kardeşim hayatınızı. tabakta mabakta alfalık aramayın. hayata 50 defa gelmiyorsunuz. betaysanızda, betalığınızla mutlu olun. yani kendinizle barışık olun.

bazı gençleri görüyorum spor salonunda, belli ki böyle şeyler okuyup geliyorlar spora. böyle bir maymun gibi yürümeler eller kollar ayrı oynuyor falan, birinin yanlışına(sanki 40 yıllık sporcu gibi) dur kardeşim yanlış yapıyorsunlar, dışarda sündük köpek gibi gezer ama alfalığı tuttumu hemen böyle triplere giriyor.. zavallı çocuklar..

bazı acıları yaşamadan hayatın gerçeklerini öğrenemzsiniz. kaçmayın betalıktan, siz kaçtıkça o sizi yakalar. önemli olan tekrar etmemek. unutmayın. insanı yaşadığı acılar değiştirir, formda okudukları değil. ağlayın zamanı gelince, beta olmaktan korkmayın bu kadar.
Tamam da benim konumla ne alakası var? Forumun adı "Alfaloji". Eğer alfalığı büyütmeyecek ve tartışmayacaksak burayı kapatıp gidelim? Burada genç erkekler olarak birbirimize tavsiyeler veriyoruz giyimden spora, yemekten filmlere... Ben de hepinize kendinize meyve tabağı yapmanızı tavsiye ettim. vE alfaya özgü bir tabak değil sadece. Bu tabağın bin katlı iyisini bir omega veya beta yapar ve paşa paşa yer elbette. Başlıkta dikkat için biraz abartmış olabilirim o konuda haklısın. Direkt "meyve yiyin" diye başlık açsaydım şu an sen burada olmazdın bu açıdan da düşünelim :D