• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Bir çoğumuzun büyük derdi boy sorunu, hadi başlıyalım

reversal

Üye
190'ım görebileceğin en sağlıksız beslenme bende uyku düzeni desen hayatım boyunca kötüydü bu iş genetik arkadaşlar

IMERAL X

Üye

Göz atabilirsin.

Murat507

Üye
1.80 idealdir sonrası abartıya kaçıyor benim 1.70 ya genetik ya da çok top oynamaktan daha fazla büyümedik :) boyunun uzun olması bence çoğu şeyde etkili

1. Boyun yaşadığımız ülkenin ortalamasına göre uzun
2.tamamen genetik olduğunu düşünüyorum ve kafaya takılacak bir mesele değil

Herkeste uzama yaşı farklı olur ama genelde 18 den sonra ciddi artış olmuyormuş.

177 boyum var hadi düz 175 de sağlam hatta baya kritik bir yerde kamu da çalışıyorum aylık gelirim 6 K neden yazdım çünkü güç ve para karizma boydan bağımsız çalışıyor . Bundan 1 sene önce işi olmayan gücü olmayan param olmadığı için kızlara açılamayan biriydim boy 190 olsaydı da öyle olacaktı 165 te olsa da . Yani boy a takılmayın önemli olan senin kaç lira kazandığın ve işteki gücün. Belli bir yaştan sonra bu yukarı da saydıklarımı elde edemedikten sonra 2 metre boylu poslu biri de bir boka yaramayacak. Velhasıl kelam boyun iyi takılma .