Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bir dişiden Alfa erkek itirafi

Merhaba arkadaşları yaklaşık 10 günlük kısa bir süredir burdayım bütün yazılar bu kisa sürede defalarca okudum blog yöneticisine sonsuz teşekkürlerimi sunarim onun sayesinden disilere bakış açık değişti. Fazla uzatmadan direk konuya geçmek istiyorum dün gece kız arkadaşım ile whatsapptan konuşuyorduk 3-4 gün önce feminizm hakkında konu açıldı bende yanlış yönlerinin çok olduğunu söyledim dün gece böyle düşünme sebebimi sordu bende kısa bir özet geçeyim dedm ama konu çok uzun ve detaylı olduğu için 1 saat konuştuk içgüdüsel farklılıklardan bahsetim en son kadınların erken çocuk yapma konusunda konuşurken ilişkilerde yönetimin kimin elinde olması gerektiği hakkında konuştuk ben kadınların duygusal düşündüğü için erkeklerin yapması gerektiğini düşündüm ve itiraf geldi eğer bir erkek pasifse kocası bile olsa kadın sürekli sözünü geçirildiği için o birliktelikten hemen sıkılır heyecan bulamaz dedi. O an iyi ki bu blogdayim dedim kendime ve yazıların ne kadar haklı olduğunu bir kere daha anladım yani diyeceğim o ki bu yoldan şaşmamak gerek. Sayfa yöneticisi olan güzel abimiz harbi büyük adamsin teşekkürler sayensayende değişim ve gelişim kaydediyorum.

Aynen sayfa yoneticisinin yazilarida harika böyle orneklerle olan yazilari çok seviyorum baya ogretici oluyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8