• Bugün reklama 1 defa tıklayarak siteye ücretsiz bir şekilde destek olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Bir Erkeğin Dolabında Neler Olmalı?

Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
183
Beğeniler
153
Şehir
İstanbul
#1
Sizce her erkeğin dolabında bulunması gereken kıyafet ve aksesuarlar nelerdir?
 
Katılım
3 Nisan 2018
Mesajlar
27
Beğeniler
41
Yaş
18
Şehir
İstanbul
#2
Kış ayı ise; Kaban,gömlek ve üstüne oturan bir kot veya kumaş pantolon.
Yaz ayı ise; Gömlek,sade t-shirt ve üstüne oturan bir kot veya kumaş pantolon.
Eğer kendi giyim zevkine göre giyinmek istiyorsan tek tavsiyem sade giyinmen yönünde.
Üstünde sanatçı vs. gibi resimler,etiketler olmasın.Yürüyen reklam panosu değilsin.
İmalı,imalı sözler sarfeden t-shirtler giyinme.
Yırtık pantolon... değinmiyorum.
 
Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
17
Beğeniler
12
Yaş
20
Şehir
Samsun
#3
Kışlık olarak "Kazak,Badi,jean kot,Deri ceket ve Kabanın olmasını tavsiye ederim,ayakkabı olarak bot olabilir"
Yazlık olarak" Klasik pantolon(Düğünler için tavsiyemdir), Gömlek,Tshirt (zevki sana kalmış renk kosunuda aynı şekilde), Açık ve kapalı renkte olmak üzere senin belirleyeceğin kadar Jean Kot,Beyaz gömlek ve Siyah kumaş pantolon kesinlikle olmalı,ayakkabı olarak zevkine kalmış chekich ayakkabılar olabilir,yazlık lacosteler olabilir. "
İlkBahar: "Eşofman (özellikle dar paça eşofmanlar giyiyorsan güzel bir tarz yapabilirsin kendine bu konu senin zevkine kalmış.),İnce Kazaklar ( badi tipi),Tshirt,chekich ayakkabılar tavsiyemdir."
SonBahar: "Eşofman,Kot,sweatshirtler,(gömlek giyebilirsin bu zamanlarda bulunduğun bölgeye göre değişir bu durum),ayakkabı olarak tamamen bulduğun bölgedeki sonbahara göre sen seçmelisin bot olabilir chekich olabilir seçenekler senin converse ayakkabılar olabilir."

dolabını aslında sen belirlersin çünkü moda ve tarzlar göreceli ve değişkendir.İnsanın duyguları ve fikirleri değişkenken bunların sabit kalmasını bekleyemeyiz.Bu dediklerim yazdıklarım aklında birer fikir oluşması içindi bu yazdıklarıma göre bir fikir oluşturup biraz araştırma yapabilirsin google da ona göre zaten zevklerin ortaya çıkmaya başlayacaktır. italyan modasını takip etmeni öneririm bu konuda sana yardımcı olacaktır. Dediğim gibi biraz araştırma yaparsan kendi tarzını yaratabilirsin.
 

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Katılım
28 Mart 2018
Mesajlar
558
Beğeniler
1,072
#4
Yaz ayı geldi zaten. Beyaz ve Siyah tişörtlerden 2-3 tane bulundur derim. Bol olsa da önemli değil her şeyin üstüne giyilebiliyor. Siyah maskülen gösteriyor, beyaz tarz gösteriyor.
 
Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
121
Beğeniler
50
Yaş
17
Şehir
İçel
#6
Herkes güzel yerlere değinmiş. Benim tavsiyem de güzel bi kaç tane bileklik bulundurman yönünde.
 
Katılım
7 Nisan 2018
Mesajlar
14
Beğeniler
19
Yaş
18
Şehir
Tekirdağ
#8
Yaz ve ilkbahar için bence beyaz tişört üstüne desenli ve parlak renkli bir gömlek, üstüne de ince bir hırka. Hava sıcaksa sadece tişört ve hırka yada tişört ve gömlek yapabilirsin. Hırka olarak gri tercihim. Hem siyaha hem beyaza gidiyor. Yeni çıkan uzun hırkalara da bakabilirsin fakat çok zayıf ve uzunsan feminen gösterebilir. Seçimini dikkatli yap. Şahsen ben genelde beyaz tişört üstüne gömlek giyerim altıma siyah bir pantolon ve bağcıklı,spor görünen klasik bir ayakkabı. Yada direkt spor ayakkabı. Spor ayakkabı giyeceksem tişört ve gömlek desenli olur(abartı olmayacak şekilde) spor ayakkabı da genelde boğazlı olur.
 
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
442
Beğeniler
395
Yaş
20
Şehir
Eskişehir
#9
Bir erkeği en erkeksi gösteren şey gomlektir üzerinize düzgün oturan bir gömlek ve pantolon her zaman iyidir üstelik yaz kış giyilebilir.(gomlegin kolları katlaninca kısa kollu gömlekler daha alternatiftir.) İşin kötü tarafı bir gömlek insanı vezirde eder rezilde eder. (Kimisi keko gibi durur.)
 
Üst