• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Bir iki tavsiye

Narsopis

Üye
Sevgili arkadaşlar insanlar değişiyor ben bile bir önceki günümle aynı ben değilim.Bazı arkadaşlar tipinden memnun değil.Fazla tv izlediği için kadınların yakışıklılara verdiğini sanıyorlar.Her önüne gelen tavsiye veriyor.Az önce bir yazı okudum burada adam evrimi bilmiyor size maymun demelerine izin vermeyin diyor.Bu adam hayatı çözmüş gibi konuşuyor.Tavsiyeleri hep aynı oyunu bırak p*rno bırak masterbasyon bırak.Birbirinin tekrarı bir adamın yazdığı ve kurduğu cümleden karakter analizi bilincime düşüyor.Benim sağım solum belli olmuyor.Saf gözükürken bir anda bumm.Neyse dostlar don darper kardeşim yazmış 23 yaşındayım bilmem ne kardeş sen bu bakış açısıyla istersen 18 de ol bir gibim başaramazsın toplum zayıflara vurur insanlar birbirini sikiyor.Sikecek zaten hayatın kuralı bu sana güçlü ol desemde olamazsın bu saaten sonra aslında bir çözüm yolu var ama benim vaktim yok.Bazılarını toplum iyice siker bir daha düzelemez benim dış görünüş iyi ama bununla alakası yok çok yakışıklıyım ego eheh neyse amk.Senin tahmin edilemezliğin erkeksi davranışların kızları sana çekiyor.Beninle göz teması kuran dişinin gözleri parlıyor.Amı titriyor amı. Dişilerle omega dişilerle çakışıp kaçıyorum.Betalar midemi bulandırıyor.Yani senin dostum sizlerin abarttığı kadar bir şey değiller.Bana kalırsa değersiz yaratıklar sikin eğlenin geçin keyfinize bakın.Zamanım yok daldan dala geçiyorum.Olsun satır aralarına ekiyorum bir şeyler.15 yaşımda tanıştım karı kız işleriyle ne terk edilme yaşadım ne bir şey benim bir amacım vardı tüm kadınları tav etmek bunun için googleda filan arattım.Sonrası geldi zaten istediğimi tav ediyorum.Bunu nasıl mı yapıyorum.Alfa kavramı instada post altına ben alfayım yazan betalar yüzünden kullanasım gelmiyor.Vaktim yok yazın belki daha detaylı yazarım bazı şeyleri.Ortalıkta abaza gibi karı ararsanız gözlerinizden belli oluyor açlığınız 23 yaşına gelmişsin hiç olmadı karıya git rahatlarsın amk.Yoksa buradan birileri bir tavsiye verir sapık gibi görür kızlar özgüvensiz yaklaşımları dayak yersin.