• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

bir kaç youtube videosu

jheeky

Üye
ilk yazımda size bir kaç youtube videosu önermek isterim belgesel tadında oldukları için belgesel başlığı altında olsun

link vermediklerimi aratıp bulabilirsiniz hazırcı olmayın istemeyin

sistemi kandır serisi
efe aydalın kırmızı hap serisi çok güzeldir 1.nin bazı kısımları hariç 4üne de hayranım
videoeğitim videolarını baştan sona saatlerce izlemek isteyebilirsiniz hepsi konunun belgeseli tadındadır
stratera bir oyun kanalıdır bazen bu tarz videolar da atıyor Dora vs Kültür - YouTube
beyhan budak ın videoları depresif halinize iyi gelmek içindir
nebuch -felsefi videolara sahiptir

yorumlarda devam ettirin aklıma geldikçe eklerim

Seckyn

Üye
Bir de ben yeniler için kanal önereyim. "Improvement Pill" kanalı biraz İngilizce'niz varsa kendi hayatını bir düzene oturtmanıza çok yardım eder. Şu linkteki oynatma listesi ile kendi içinizdeki maymun iştahlı canavarı evcilleştirebilirsiniz.

Son düzenleme:

HiSheep

Üye
Bir de ben yeniler için kanal önereyim. "Improvement Pill" kanalı biraz İngilizce'niz varsa kendi hayatını bir düzene oturtmanıza çok yardım eder. Şu linkteki oynatma listesi ile kendini içinizdeki maymun iştahlı canavarı evcilleştirebilirsiniz.
Efsane bir kanal o, ben de yaklasik 2 hafta once kesfettim