Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bir kızı aşağılamak

Merhabalar ben bilinçaltımda kadınlara karşı öfke beslemeye başladım sanırım ve bunu bazen iyi olarak göruyorum erişilemez yapıyor gibi geliyor. Yalnızca kadınları değil genel olarak çoğu insanı aşağılıyorum. Aslında neg atmak gibi ama neg değil anlayın beni ne yapmalıyım ? Nerde hata yapıyorum sizce ya da yapıyor muyum ?

Büyük bir ihtimal seninle alakalı bir problem bu herhangi bir zamanda(geçmiş veya şimdide olabilir) çevren tarafından ezilen birisi olduysan bu senin kendi kendine değersiz birisi olduğunu hissettirir ve sende bunu başkalarını ezerek kapatmaya çalışırsın

Kendimizi korumaya çalışıyoruz, idrak etmeye başladım bende kısa süre önce.
Normalde, kendimi hep üstün görürdüm. Ne yalan söyleyeyim. Ha bazı fikirlerim var üstün olmasa da kutsal bir amaca hizmet ettiğini düşündüğüm için kendimce ayrıcalıklı olduğumu düşünüyorum. Ülkem için çalışmak gibi...

Bu akşam, yurdun kütüphanesinden odama çıktım. 02.05.2019 tarihinden beri günde +10 saat çalıştım ve aldığım yazılım işini bitirdim.
Bugün işi bitirdim, laptop, ketıl, uzatma, mikrofon vs her şeyi topladım odama çıktım.
Normalde de, burnum hassastır. Oksijensiz ortamdan nefret ederim.
Eskiden, oksijensiz ve kötü kokan bir yere girsem, ne yaptınız olum burada derdim.

Bugün ise, yurtta kaç aydır yüz yüze olduğumuz arkadaşlar vardı.( Yurt 50 kişilik, samimi bir ortam var.)
Kapıyı açtım, bakın beyler odadan gittim, oda kötü kokmamaya başlamış dedim ve güldüm.
Kendimi de artık onların arasına koyuyorum. Bir ayrıcalığım yok ki kendimi soyutlayarak çok büyük hata yaptığımın farkına vardım.

İnsanların her şeyi yapmaya hakkı vardır, saçmalamaya, sevmeye, dövmeye. Bazı kurallar vardır ve o sınırların dışına çıktıkları zaman ise sonuçlarına da katlanmalıdırlar. Ama insan, ister çok çalışır, isterse de en kolay yoldan para kazanmak için yaşar.

İsterse tiktok izler, isterse Aleyna tilki dinler. Ben mesela, Allame,Hidra,Joker,Sagopa kajmer Silahsız kuvvet'e kadar tüm parçalarını dinledim ve hafızamda büyük bir yer kapladığı bariz.
Ama şimdi şu var, yaratılmış her şey var. Ve talep edilen çoğu şey doğru olmasa bile uyumu getirir.

Bir keresinde zeka'nın tanımını, uyum sağlama yeteneği olarak okumuştum. Katılıyorum.
Uyum sağlayabilen insan, zekidir.

O yüzden kardeşim, sal kendini. Kasma, Puacılık, kırmızı hapcılık, alfacılık hepsi geçici.

Doğru ilişkiyi bulmak için çalış çabala, istersen her kızla seviş orası beni ilgilendirmiyor. Ama kendini farklı sanma.
Çünkü sanmak ile, kendini farklı yapmak arasında ince ama kocaman bir uçurum var.

Şu yazıyı okumanı öneririm.
https://alfaloji.net/konu/hicbir-sey-dusundugun-gibi-degil.4581/

Aslında çok haklısınız. Ben bastırıldım aslında tam olarak değil sadece diğerleri kadar düşüncelerimi ifade edemedim ve aktif olamadım. Mevzularda geri duran biriydim gibi gibi... Ama ataerkil yaşamınızda hayatta kalabilenler sadece güçlüler değildi zekiler de vardı 😄
Her şeyi akışına bırakıcam teşekkürler

Büyük bir ihtimal seninle alakalı bir problem bu herhangi bir zamanda(geçmiş veya şimdide olabilir) çevren tarafından ezilen birisi olduysan bu senin kendi kendine değersiz birisi olduğunu hissettirir ve sende bunu başkalarını ezerek kapatmaya çalışırsın
Cevabi bu

Merhabalar ben bilinçaltımda kadınlara karşı öfke beslemeye başladım sanırım ve bunu bazen iyi olarak göruyorum erişilemez yapıyor gibi geliyor. Yalnızca kadınları değil genel olarak çoğu insanı aşağılıyorum. Aslında neg atmak gibi ama neg değil anlayın beni ne yapmalıyım ? Nerde hata yapıyorum sizce ya da yapıyor muyum ?

Kendinle alakali.

Bende karsı cinse sadistlik var benim ki baya arttı küfür olsun seks konusunda felan sürekli aşşağılamak ve üstün ben oldugumu hissetirmek istiyorum

Aynı merhaleden bizde geçtik. Bırakın bu işleri. Birilerine nefret etmek için bile kafanızda tutmanız onu önemli kılıyor. Hala önemli kılıyorsunuz böyle üç kuruşluk insanları yapmayın bunu erkekler. Belki böyle davrandığın için karşına gelecek başkalarına şans vermiyorsun, yalnız ve somurtkan bir şekilde düşüne düşüne gece yatağında dönüp dura dura zar zor uykuya dalıyorsun. Temkinli ol ve dereyi görmeden paçaları sıvama ama başkalarının yaşattıkları yüzünden kötü davranışını hak etmeyecek kişileri harcama zararlı çıkan yine sen olursun. İnsan sosyal bir varlık,yalnız kalarak başkalarını ötekileştirerek kendini heder edersin kısacası bundan ötürü temkinli ol ama pislik olma.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8