Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bir Konu Hakkında Yardımlarınızı Bekliyorum

Beyler öncelikle herkese selam sizlere bir şey danışacağım uzun zamandır sevgilim yok ve bu tamamen benim isteğimle dün otobüste bir kız gördüm biraz bakıştık sonra aynı durakta indik kız baya hoşuma gitti gittim arkasından pardon dedim ilk duymadı kulaklığı vardı tekrar yüksek sesle pardon dedim kulaklığını çıkarttı kusura bakma rahatsız ediyorum çok ilgimi çektin gelip konuşmasaydım içimde kalırdı dedim ilk defa böyle bişeyle karşılaşıyorum dedi bende ilk defa böyle bir şey yapıyorum dedim instagramını alabilirmiyim dedim telefonumu direk uzattım aldı yazdı kesin cevap vericeksin ama bak dedim hesabım arkadaşlarımdada var görürsem mesajını cevap veririm dedi gülümsedi bende görüşürüz dedim gittim akşam mesaj attım merhaba diye oda merhaba dedi sonra mesajıma görüldü atmış tekrar bişeyler daha yazdım ben her neyse neden böyle yapıyo olabilir yani neden cevap vermiyo sizce yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Eğer kızla böyle konuştuysan cevap vermemesi gayet normal.

1.si "pardon" diyerek seslenmen hata. Bunun yerine önüne yürüyüp el sallaman veya "çok hızlı yürüyorsun, yordun beni" demen daha mantıklı bir hareket.

2.si yaptığın Direkt açılış ve bu açılışı her yiğit düzgün yapamaz.

3.sü ilk defa böyle bir şey yapıyorum ne demek la? Bunu bir daha söyleme.

4.sü "alabilirmiyim" demek yerine birazcık sohbet edip "telefon numaranı ver, uzun süredir kahve içmiyordum bakarsın seni davet ederim" gibi cümleler kurmak daha mantıklı. İnstagram'dan konuşmayı devam ettirmek çok zor bu yüzden numara istiyoruz zaten la.

"

kanka bune kıza böyle diyerek baskı yapmışsın. Ona muhtaç gibi davranmışsın. Senin ona yazman onun için ödül olmalı. Hem yazsın yazmasın niye bu kadar umursuyorsun? nextle gitsin.
Tavsiyen için teşekkür ederim kanka anlayadım 4 gündür nextleyemedim kızda beni ona çeken bir şey var 😀

Eğer kızla böyle konuştuysan cevap vermemesi gayet normal.

1.si "pardon" diyerek seslenmen hata. Bunun yerine önüne yürüyüp el sallaman veya "çok hızlı yürüyorsun, yordun beni" demen daha mantıklı bir hareket.

2.si yaptığın Direkt açılış ve bu açılışı her yiğit düzgün yapamaz.

3.sü ilk defa böyle bir şey yapıyorum ne demek la? Bunu bir daha söyleme.

4.sü "alabilirmiyim" demek yerine birazcık sohbet edip "telefon numaranı ver, uzun süredir kahve içmiyordum bakarsın seni davet ederim" gibi cümleler kurmak daha mantıklı. İnstagram'dan konuşmayı devam ettirmek çok zor bu yüzden numara istiyoruz zaten la.
Tavsiyelerin için teşekkür ederim kız instagramım arkadaşlarımdada var dediğinde sanki numarasını istemem gerektiğini hissettim ama istemedim ve cidden ilk açılışımdı genelde arkadaş ortamından vb tanıştığım kızlarla konuşurdum kız çok ilgimi çekti böylece ilk açılışımı yapmış bulundum kızın ters tepki vermemesi falan benim cesaretimi öz güvenimi baya arttırdı mesela şu an çıkıp istediğim kızla konuşabilirim ama her şey özgüvenle bitmiyor seninde anlatmaya çalıştığın gibi ağızdan çıkan kelimeler çok önemli bu yönden kendimi geliştirmem için tavsiyelerin var mı ? 😀

Tavsiyelerin için teşekkür ederim kız instagramım arkadaşlarımdada var dediğinde sanki numarasını istemem gerektiğini hissettim ama istemedim ve cidden ilk açılışımdı genelde arkadaş ortamından vb tanıştığım kızlarla konuşurdum kız çok ilgimi çekti böylece ilk açılışımı yapmış bulundum kızın ters tepki vermemesi falan benim cesaretimi öz güvenimi baya arttırdı mesela şu an çıkıp istediğim kızla konuşabilirim ama her şey özgüvenle bitmiyor seninde anlatmaya çalıştığın gibi ağızdan çıkan kelimeler çok önemli bu yönden kendimi geliştirmem için tavsiyelerin var mı ? 😀

Ben ilişkileri bir spor olarak görüyorum açıkçası. O sporu ne kadar yaparsan o kadar gelişiyorsun. Vaktin oldukça açılış yap ve ben nerede hata yapmışım la acaba diye düşün, gerekirse burada konu aç daima yardımcı oluruz. :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8