Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bir üst seviyeye nasıl atlarım ?

Merhaba arkadaşlar bi süredir konuştuğum bi kız var ve ilk mesajı çoğunlukla o atıyor kız benimle konuşmak istiyor gece 1 den 3 e kadar falan konuşuyoruz ama böyle giderse bi yerden sonra çok bayıcağının farkındayım bunu en iyi şekilde nasıl bir üst seviyeye atlatırım?
Şimdiden teşekkürler.

Benzer durumu bir ay öncesine kadar ben yaşadım. Sabah 5’e kadar telefonda konuştuk kaç defa. Farklı şehirlerdeydik ama iletişimimiz devam ediyodu.

Sonra ben biraz açılmaya başladım “seninle daha ileri bi ilişki isterdim” gibisinden. Ama o şaşırdı ve ne diyeceğini bilemediğini falan söyledi.

Yani çok fazla takma bence, buluşmaya çağır ordan doğal bi şekilde ilerlerse ilerler.

Bunun nasılı yoktur. İstiyorsanız olur. Onu yaparım, bunu yaparım diye düşünmek yerine kızı çağır ve eğlenin, zaten ateşle barut gibi bir müddet sonra bir şeyler olur.

Aha sıçtın işteeee :D
Bunu çoğu erkek yaşıyor güzel kardeşim.Geceleri kızla sabahlıyorsun sabah bir tık yok anasını satim. Buluşmaya çağırırsın bahane üretir, fasa fiso saçmalar işte sana bir şeyler. Bırak bu tür kızları.
Ne oluyor biliyor musunuz?
Kız geceleri sabahlamak istiyor canı da sıkılıyor konuşacak birisi yok ee size geliyor çünkü sizden başka o an ona ilgi verecek birisi yok sizi o gece bir güzel kullanıyor sonrasında tık yok.
Seri next hem de çok seri next.
Yok nextlemem diyorsan uydu olarak kızın yörüngesinde dönmeye devam edebilirsin.

Son düzenleme:
Tek tavsiyem kızı buluşmaya davet et sürekli mesajlaşma. Sosyal medya ve mesaj oyunu kadınların çerçevesindedir bu çerçeveye girme işlerini reelde hallet.
Sosyal medyadan o kıza günde yüzlerce mesaj geliyor olabilir. Fake bir hesap açarak bunu kendi gözlerinle görebilirsin hatta dikkat et selam yerine malının fotoğrafıyla açılış yapanlar bile oluyor :)
Sen kendini bu erkeklerden ayırman lazım o yüzden sosyal medya ve mesajlaşma kadınların çerçevesindedir ve siz bu çerçeveye girmeyin girecekseniz de buluşma ayarlamak için konuşun.
Buluşmak için bahane üretiyorsa ve bahaneden sonra size buluşmak için başka bir tarih sunmuyorsa o kızı direkt NEEEEEEEEXXXXXTTTT

Tek tavsiyem kızı buluşmaya davet et sürekli mesajlaşma. Sosyal medya ve mesaj oyunu kadınların çerçevesindedir bu çerçeveye girme işlerini reelde hallet.
Sosyal medyadan o kıza günde yüzlerce mesaj geliyor olabilir. Fake bir hesap açarak bunu kendi gözlerinle görebilirsin hatta dikkat et selam yerine malının fotoğrafıyla açılış yapanlar bile oluyor :)
Sen kendini bu erkeklerden ayırman lazım o yüzden sosyal medya ve mesajlaşma kadınların çerçevesindedir ve siz bu çerçeveye girmeyin girecekseniz de buluşma ayarlamak için konuşun.
Buluşmak için bahane üretiyorsa ve bahaneden sonra size buluşmak için başka bir tarih sunmuyorsa o kızı direkt NEEEEEEEEXXXXXTTTT
Kardeşim kızın yörüngesin de dolaştığımı kim söyledi yazdığım gibi genellikle kız yazıyor bende konuşuyorum herhangi bir etrafında dolaşma söz konusu değil konuştuğum tek kız da değil. Bu arada son mesajında yazdığına cevap olarak söyliyeyim kızın en yakın kız arkadaşı benim de yakın arkadaşlarımdan kızın söylediğine göre sadece benimle bu kadar konuşuyormuş tabiki yazan tek kişi ben değilimdir ve yazmıyorumda zaten.

Bu ne sinir ? :D
Ne yaparsan yap dostum beni ilgilendirmez ben sana tavsiyemi veririm.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8