Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

BİR YIL İÇİN DE ÖLECEĞİNİZİ BİLSENİZ...

HAYATINIZ DA NEYİ DEĞİŞTİRMEK İSTERDİNİZ VEYA NEYİ YAPSAM GÖZÜM AÇIK ÖLMEM DERDİNİZ ? :)

Geriye dönüp baktığımda 1 şey hariç her hayalimi gerçekleştirdim. Sadece Fizikte büyük bir buluş yapma hayalim gerçekleşmedi. Ama onun haricinde hep oldu.
Bu yüzden sanırım gözü kapalı giderim :)

Özel birşey yapmazdım. Sadece ailemle daha çok vakit geçirir ve öleceğimi düşünmezdim.

Varsa param ilk uçakla yurt dışına çıkmak olurdu, param yoksa; izmire/marmarise gider gezerdim.

Ek olan "de"leri bitişik yazardım :D
Şaka bir yana bunu defalarca görme fırsatım oluyor hastanede. İnsanlar kaldığı söylendiği ömürlerinin sonunu bekliyorlar umutsuzca. Bir şeyler yapanı eğlenmeye çalışanı hiç görmedim. Öleceğini bilmek tam bir işkence.

paso cinayet işlerdim kardeşim, devlet büyüklerimi dersin, din adamlarımı dersin, ama ilk seni bi ziyaret ederdim :)

Ek olan "de"leri bitişik yazardım :D
Şaka bir yana bunu defalarca görme fırsatım oluyor hastanede. İnsanlar kaldığı söylendiği ömürlerinin sonunu bekliyorlar umutsuzca. Bir şeyler yapanı eğlenmeye çalışanı hiç görmedim. Öleceğini bilmek tam bir işkence.
ehehe.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8