• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

birden değişen kızlar :D

alfaisgood

Üye
kızla 6 aydır falan konuşuyoruz flörtüz gibide değiliz gibide kızı seviyorum bu birden böyle değişti artist artist konuşuyor ama konuşmayı kesmek istemiyorum ilk sevdiğim kişi eski kişiliğine dönünce mesaj at tarzı bişey mi yazayım sizce ne yapmam gerekiyor

TeamStar

Üye
Ayna yap. Yani ona onun gibi yaklaş. O seni tınlamıyor önemsemiyosa sende öyle yap.
Zaten eğer sen onun için önemliysen bunu anlıycak ve konuşacaktır.
Tam tersi o ilişkiyi kesip konuşmak istemezse siktiret, ya başkası vardır yada sen artık yoksundur

alfaisgood

Üye
Ayna yap. Yani ona onun gibi yaklaş. O seni tınlamıyor önemsemiyosa sende öyle yap.
Zaten eğer sen onun için önemliysen bunu anlıycak ve konuşacaktır.
Tam tersi o ilişkiyi kesip konuşmak istemezse siktiret, ya başkası vardır yada sen artık yoksundur
kanka kız baya ilgiliydi bana fotoğraflaımı falan kaydediyodu merak ediyodu yokken arıyodu falan benim düşüncem arkadaşı kafasını çeldi (yılan arkadaşı) bu böyle yapınca tabi bende instagrama hikayeler falan atmaya başladım şuan yabancı gibiyiz birbirimize

alfaisgood

Üye
Bro 6 ay gerçekten uzun bir süre. Kız bu sürede seni friendzone'a almıştır bile. Hiçbir şey yazma bırak öyle kalsın. Konuşmaya ara vermeni ya da direkt Nextlemeni öneririm
kanka kız bekliyodu benden bişeyler sevgili olmak istiyodu ben anlıyordum ama ben henüz olmak istemiyordum hazır değildim yüksek ihtimalle uzayınca sevgili olmicam diye friendzoneledi

alfaisgood

Üye
Uzatmaman gerekirdi işte. Dediğim gibi biraz ara vermen senin adına iyi olacaktır. Az düşün kızı gerçekten istiyor musun? Kızın sana yararı olacak mı? Sana bir şeyler katabilecek mi? Akışına bırak bir süre her şey planlayarak olmaz. Doğaçlama yaşamayı da öğren.
daha yeni 3 gün yazmamıştım senin dediğin ara ne kadar

alfaisgood

Üye
Uzatmaman gerekirdi işte. Dediğim gibi biraz ara vermen senin adına iyi olacaktır. Az düşün kızı gerçekten istiyor musun? Kızın sana yararı olacak mı? Sana bir şeyler katabilecek mi? Akışına bırak bir süre her şey planlayarak olmaz. Doğaçlama yaşamayı da öğren.
instagram adresini versene bro

alfaisgood

Üye
Aslında benim dediğim ara öyle değil. Şimdi sen 3 günden sonra tekrar kıza yazarsan "Bu erkekte cepte sıradakine geçebiliriz" diye düşünceketir. Bu tür durumlardan sonra hiç yazmama taraftarıyım. Kız dönerse yazarım dönmezse bir daha da yazma gereği duymam. Bu arada instagram kullanmıyorum bro.
beni aramıştı sürekli yazmıştı işte sana nerden ulaşabilirim whatsapp ?