Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Birşeyi bilmenin mutsuzluğuna kesin çözüm

Bir problem bir insan bir nesne canınızı sıkan her ne varsa o çözülene kadar mutsuz oluyorsunuz,çözüp mutlu olucam diye düşünüyorsunuz çözene kadar virüs gibi içinizi kemiriyor bu..

Aklınızda sizi rahatsız eden bir problem olduğunda mutluluğun sebebsiz olan birşey olduğunu bilin mutluluğun bir sebebi varsa o sebeb sanılan bir hazdır.

ÇÖZÜMprob lemi çözmek için çabalamak onu çözeceğinize inanmak kendinize güvenmek ve bunu yaparken sizi yavaşlatmasına anı kaçırmanıza engel olmasını engellemek..

Yani sorunu çözeceksiniz ama sadece belli bir vakitte gidip arkadaşlarınızla yemek yerken kafanızda o problem varsa hayatınızın değerli vakitleri uçar gider..

Hiç çözmezsenizde gelişim olmaz bu yüzden herşey dozunda çözene kadar onu düşünürseniz ömrünüz bomboş geçecek dışarıya çıkarken yada eğlenecekken veya bunalmışken sorunu askıya alacaksınız çok düşünmek insanı mahfeder anı yaşamak şart belki o an çok büyük bir derdiniz var ama sadece düşünmeniz gereken sizin daha önce mutlu olabildiğiniz gibi şuanda olabileceğinizProblem var ama o problemle birlikte mutlulukta var ikisinide görmek size kalmış hangisine odaklanacağınız size kalmış örneğin bir kızla buluşacaksınız ama kızları nasıl etkileyeceğinizden haberiniz yok çoğu insan bunu takar of buluşucam ama tavlamayı bilmiyorum BULUŞMA AYARLADIĞI İÇİN MUTLU OLMAK YERİNE uzman bir alfa olmadığı için üzgün ve buluşmaya bu düşünceli karamsar kafayla gidecek halbuki hicbirsey bilmese bile sadece eğlenip anı yaşaması ortamdaki enerjiyi yükseltecek sırf bu enerji bile durumu kurtaracak ve o problemi askıya almıs olacak eve gittiğinde gelip bu sitede kadınları çözüp kendini geliştirme fırsatı olacak

Buluşmadan örnek verdiğime bakmayın bunu her durumda kullanın PROBLEM VAR PROBLEM VARKEN BUNUN ALTINDA MUTLU OLACAK BİR GERÇEKTE VAR KÖKENİNE BAKARSANIZ bunu herzaman kullanın

Ben hep sorunlarla boğuşan bir insandım çözene kadar dünyadan kopardım zamanım boşa giderdi şimdi hem çözüyorum hem anı yaşıyorum bu çok büyük bir ödül hayatınızı kurtaracak bir ödül umarım anlatabilmişimdir faydasını görürsünüz...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8