Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

BİTTİ BEYLER

Konuyu tam açıklamayacağım ama karı-kız vesaire konusu değil. BİTTİ yani tam olarak bitti son şansımdı elime geçti yapabilirdim ama olmadı,yapamadım ben yapamadım ama suç başkasında değil 10 kişi beraber yapmaya çalıştık ama benim salaklığım yüzünden yapamadık. Şu an nasılım biliyo musunuz ? 2 gündür duvarları yumrukluyorum bildiğiniz çöktüm, kimseyle konuşmuyorum,selam yok sabah yok, yemek yemiyorum,okula gidiyorum son derse kadar kalkmıyorum sıradan, herkes yanıma geliyo ne oldu,ne oldu diye kimseyle konuşmuyorum çünkü suçlu hissediyorum kendimi. Hayatımda hiç bu kadar dibe batmamıştım belki iyi oldu ,dibe yaklaşıyorum belkide ama bilmiyorum kaldıramıyorum bir yerde. Geceleri uyuyamıyorum, gözlerimi kapatıyorum yaptıklarım gözümün önüne geliyor. Sıyırma noktasına geldim ne uyku var,ne yemek. BİTTİM diye düşünüyorum ama öyle olmadığınıda biliyorum. Başka şansın yok mu diyen olacaktır yok beyler yok, BİTTİ gerçekten bitti ama ben daha BİTMEDİM.

ESKİSİNDEN DAHA GÜÇLÜ DAHA HIRSLI DEVAM EDİCEM YOLUMA,ESKİDEN YAPAMADIKLARIMI GELECEKTE YAPICAM.

BEN DAHA BİTTİ DEMEDİM SİZ DE HİÇBİR ZAMAN BİTİRMEYİN PES ETMEYİN

kanka biliyorum o hissi :) zaman unutturuyor başına ne gelirse gelsin

Başını okudum tam sövüyordum, Sonunda iyi toparladın.
Hayatta ne olursa olsun bu seviye gelmemelisin. Yolun açık olsun kardeşim.
bilerek öyle yazdım ya ama gerçekten kötüyüm şuan yani hala toparlanamadım ilerde daha iyi olucam biliyorum ama şuan kötüyüm yani.

eyvallah bu arada

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8