• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Dizi Önerisi Blacklist

Nacrem

Üye
Katılım
6 Ekim 2018
Mesajlar
102
Şehir
Gaziantep
2013 Yapımlı 4 sezondan oluşan, baş karakterleri:Reymond "Rey" Reddington ve Elizabeth Keen olan Aksiyon-Dram-Gizem-Suç konularının harmanlandığı her bölümü 40 dakikalık bir dizi.

Konusu FBI'ın en çok arananların listesinin en başında bulunan ve 5 yıldır saklanan Reddington'ın aniden FBI'a teslim olması, profil uzmanı ve FBI ile alakası olmayan Elizabeth Keen ile görüşmek istemesi ve sadece onunla konuşacağını söyleyerek onu Federallerin arasına sokmasıyla başlıyor.Filmin adından da anlayacağınız gibi Reddington'ın 5 yıldır saklandığı sırada iş yaptığı tüm suçluların listesi bulunmakta ve FBI ile işbirliği yaparak bu listedeki suçluları yakalatması çatısı altında toplanıyor.Bu sırada Keen'in özel yaşamınada değiniyor.

Uzun zamandır her bölümü dolu dolu geçecek bir dizi ararken, her bölümde aksiyonu iliklerinize kadar hissedebileceğiniz bir dizi.2013 yapımı olmasına rağmen şuanki dizilere taş çıkartacak oranda bir senaryosuda bulunmakta.Ayrıca bu dizi olaylara bakış açınızı ve ayrıntıları yakalama kabiliyetinizi de geliştirme de bir rol oynayacağını ve Baş karakterimizinde sakin ve alfa yapısının ilginizi çekeceğini düşünüyorum.
İyi Forumlar... ?
 

Beyaz Sert

Üye
Katılım
16 Kasım 2018
Mesajlar
47
Yaş
19
Şehir
Ankara
Zamanım olduğunda göz atmak istiyorum ilgi çekici görünüyor :)
 

TeamStar

Üye
Katılım
7 Ağustos 2018
Mesajlar
432
Şehir
Kayseri
He izliom bazi yerleri sacma ama Sony chanel da oynuyo tv dan harbiden farkli bakis acilari kazanabilceginiz. Deisik bi dizi.
 
Üst