• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Body Builderler içeriye.

Shine

Üye
Beyler spora başlayalı yaklaşık 1 hafta oldu. Gittiğim spor salonunda antrenör var fakat pek ilgilendiği söylenemez. Şöyle ki salonda durmuyor adam. Her neyse boy 1.72 kilo 55 aileden gelen minyonluk var. Ben hangi hareketleri uygulamayım? Nasıl beslenmeliyim? Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Sukru

Üye
Kendi yazıp kullandığım program var işine yarar belki
received_1332508070225994.jpeg

Kardeş ezber programları siktir et, bana kalırsa ya full body yada AĞIRSAĞLAM'ın 5x5 programını tavsiye ederim ilk seviyede güç kazanman açısından(en azından 5,6 ay), sonrasında split programlara geçebilirsin.

Emperor

Üye
Agırsaglam 5x5 programını yapıyorum ben şuan arkadaşla gerçekten güzel bir program yaz tatilinin sonuna kadar yapıcaz ondan sonra 3x5 ya da Wendlere geçicez. Sanada tavsiyem 5x5 le başla ondan sonra canın nasıl isterse öyle devam edersin.

emrknts

Üye
Ağırsağlam 5x5 cidden çok etkili bir program ben de onu uyguluyorum. Hatta üstteki alagavatla beraber uyguluyoruz 1 ayda 30 kilo squattan 80 klioya ulaştık cidden güçlenmek için birebir

Shine

Üye
Beyler yeni başladım ona göre değerlendirin. Sakıncası olmaz değil mi?

emrknts

Üye
Beyler yeni başladım ona göre değerlendirin. Sakıncası olmaz değil mi?
bir sıkıntı olmuyor eğer düzgün şekilde yaparsan ve ağırlıkları sabırlı bir şekilde arttırırsan. ağırsağlam maksimum kas minimum yağ makalesinde bulabilirsin hwr şeyi.

pilavboy1

Üye
netten araştır program yap kimse senin nasıl çalıştığını ne kadar süre gittiğini bilmiyor o yüzden program sorma kendi araştır kendin öğren

Ben Bodyci değilim ama full body çalışıyorum, bence full body ile başlamak daha mantıklı