• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Boks-Fitness

Katılım
19 Şubat 2019
Mesajlar
17
Yaş
19
Şehir
İstanbul
Selamlar beyler, kendimi tanıtma fırsatım olamadı pek :) yeni sayılırım. yaklaşık 5 ay boyunca kickboks yaptım, sınavlar falan vs. 1-2 aydır gitmiyorum ara verdim sayılır, sporun her türlüsü güzel, her branşı ayrı ayrı severim. fiziksel güç bazı şeylerde büyük pay sahibi bildiğiniz üzere, boyum 1.74 kilom ise 55. tekrar boksa başlayıp yada, Fitness'a başlamak arasında kaldım. doğal yollarla karışım shake vs yapıp kilo almayı da düşündüm ama henüz uygulamadım. sizin öneriniz nedir?
 

TheRipper

Fahri Üye
Katılım
25 Mayıs 2018
Mesajlar
561
Şehir
İstanbul
İkiside kendi çapında güzeldir. İkisinide yapmış biri olarak söylüyorum. 55 Kiloysan fitness
 
Katılım
19 Şubat 2019
Mesajlar
23
Yaş
21
Şehir
Antalya
Öncelikle fitness yaparak ve beslenmene dikkat ederek sikletini yükselt hemde fiziğini güzelleştir kanka sonra boks yap hem daha az zorlanırsın böylece boks yaparken 6 yıldır fitness yapıyorum kesinlikle hangi sporu yapacaksan yap önce fitness ile güç kazan sonra diğer spora yönel
 

Betaboy

Üye
Katılım
29 Temmuz 2018
Mesajlar
247
Şehir
Konya
Dostum arkadaşların önerileri doğru, mesela ben zayıfım ne zaman karnıma darbe alsam yere yığılıyorum. Haa ama ben dayanırım önemli olan acıya dayanmak,kendimi savunmak dersen o ayrı konu.
 

qwerty22

Üye
Katılım
18 Şubat 2019
Mesajlar
30
Yaş
25
Şehir
İzmir
boks ilerde alzeimeir a sebep olacağını için kaçın derim, bir yerden çıkar vucuduna aldığın darbeler bence fitness
 
Üst