Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Boks-Fitness

Selamlar beyler, kendimi tanıtma fırsatım olamadı pek :) yeni sayılırım. yaklaşık 5 ay boyunca kickboks yaptım, sınavlar falan vs. 1-2 aydır gitmiyorum ara verdim sayılır, sporun her türlüsü güzel, her branşı ayrı ayrı severim. fiziksel güç bazı şeylerde büyük pay sahibi bildiğiniz üzere, boyum 1.74 kilom ise 55. tekrar boksa başlayıp yada, Fitness'a başlamak arasında kaldım. doğal yollarla karışım shake vs yapıp kilo almayı da düşündüm ama henüz uygulamadım. sizin öneriniz nedir?

İkiside kendi çapında güzeldir. İkisinide yapmış biri olarak söylüyorum. 55 Kiloysan fitness

Öncelikle fitness yaparak ve beslenmene dikkat ederek sikletini yükselt hemde fiziğini güzelleştir kanka sonra boks yap hem daha az zorlanırsın böylece boks yaparken 6 yıldır fitness yapıyorum kesinlikle hangi sporu yapacaksan yap önce fitness ile güç kazan sonra diğer spora yönel

Dostum arkadaşların önerileri doğru, mesela ben zayıfım ne zaman karnıma darbe alsam yere yığılıyorum. Haa ama ben dayanırım önemli olan acıya dayanmak,kendimi savunmak dersen o ayrı konu.

boks ilerde alzeimeir a sebep olacağını için kaçın derim, bir yerden çıkar vucuduna aldığın darbeler bence fitness

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8