Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Boş vakitte yapılacak etkinlikler

Bazen o kadar boş vaktim oluyor ki gün içinde açtığım şarkının klibini izliyorum 2 3 kere ve bu şahsen beni biraz rahatsız ediyor. Boşa giden vakitlerin telafisi yok çünkü. Bu yüzden sizden tavsiye almak istiyorum. Bu boş vakitlerde ne yapabilirim. Kendimi en iyi şekilde nasıl geliştirebilirim.

azda olsa paran varsa çeşitli turlar var kamp gezileri var deniz turları var alanya,çeşme izmir vs onlara katılabilirsin bir iki kere,dehşet bi şekilde ilgini çeken kitaplar varsa onlara gömülebilirsin,yapmaktan keyif alacağını düşünüyorsan twitch yayını yapabilirsin,bisikletin varsa bisiklet gruplarına katılabilirsin,otostop çekerek ege turu yapabilirsin(yaşam biçimine,yaşam felsefene,karakterine yön verebilecek düzeyde bir girişim,benim de şahsen akdeniz ve ege turu hayalim var bu yaz büyük ihtimal gerçekleştireceğim),kendi gizli örgütünü kurabilirsin felsefenizi vs belirleyip gizli toplantılar yapabilirsin,yamaç paraşütü yapabilirsin uzun lafın kısası canın istedikten sonra yapabileceklerinin sınırı yok dostum gelişim açık , gelişime çık :D

Gizli örgüt fikri çok hoşuma gitti :D Baya eğlenceli olur. Ege turuda çok mantıklı ama ben Bolu'dayım Karadeniz turu yapabilirim. Sende inşallah ege turundan sonra Karadeniz turuna beklerim gerçekten Trabzon falan gezilip görülmesi gereken yerler. Tavsiyeler için sagol :D

Bu arada sana bir şeyler katan belgesel film izle.Otur gidişatını düşün ne yapabilirim vb

Udemy üzerinden kurslar var 25 tl oluyorlar genelde onlardan kurs aldım yazılım falan bu yaz kendi V2.0 ı ortaya çıkarmaya çalışıcam. Umarım başarılı olurum kafaya koydum hayat standartlarımı yükseltmem lazım. Tavsiyeler için sagol :)

Şuan sezon bitti fakat sezon başlayınca tiyatro izlemeye gidebilirsin, araştırma yapabilirsin, evden çıkıp gidebildiğin yere kadar yürüyebilirsin

Tiyatroların bitmesi gerçekten üzücü okul zamanları gidiyordum hem güzel vakit geçiriyodun hem de bi sanat hakkında bilgi sahibi olabiliyodun. Araştırmalarım genelde tarih üzerine oluyor buralarda paylaşıcam zaten tarih hakkında bildiklerimi bundan sonra kitaplar okuyarak buraya bişeyler yazarım heralde ufak bi ugraş daha buldum boş zamanlarımdan 1 saatini kapattım :)

Spor yapıyorum. Kitap okuyorum zaten gün içinde onlarda sıkıntı yok. Dışarı çıkıp saha görevi vs yapmak olabilir. Tavsiye için sagol :)
Saha görevine kesin çık. Bir sürü pratik bilgi olsa bile sahada işler baya değişiyor. En iyi özgüven kasma yönremi. Ayrıca kızların numarasını almak için değil. Onlarla konuşma becerini artırmak için yap.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8