Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Brad Pitt Kuralı

Bu akşam size bahsetmek istediğim konu Brad Pitt kuralı. Mutlaka bilenleriniz vardır ama bilmeyen arkadaşlar için anlatmakta fayda var.
Genç arkadaşlarımızın açtığı başlıklar genellikle kız şöyle yaptı ne yapmalıyım, benden hoşlanıyor mu gibi sorular oluyor. Bu yöntemle hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilirsiniz. Buna kural ya da test de diyebilirsiniz. İsmi neden Brad Pitt derseniz, bütün kızların Brad Pitt'ten hoşlanabileceğini varsayıyoruz ve kızlar gerçekten hoşlandığı bir erkeğe Brad Pitt muamelesi yapar.
Kuralı uygulamanız gereken iki zaman var;

1) Buluşma ayarlarken
2) Buluşma sırasında

Kıza buluşmak istediğinizi söylediniz diyelim (yüz yüze ya da telefonda). Sorunuza karşılık bahaneler uyduruyorsa sizden hoşlanmıyordur. İşte burada Brad abimiz devreye giriyor. Aynı buluşma teklifini onun yaptığını düşünelim, kız yine bahane mi uyduracaktı? Bahane uydurduğunu nereden bilebiliriz peki, ya gerçekten işi varsa? Size neden gelemeyeceğini söyledikten sonra buluşmak için başka bir zaman belirtirse bahane değildir.

Kız kabul etti ve buluştunuz diyelim. Buluşma esnasında ne yaptığını incelemeniz gerek. Siz konuşurken odaklanıyor mu yoksa etrafa ya da telefonuna mı bakıyor? Tebessüm mü ediyor yoksa somurtuyor mu? Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki hiçbir kız Brad Pitt karşısında otururken telefonuyla ilgilenmez. Evet, sanıyorum anladınız ve artık Brad Pitt kuralını hayata geçirebilirsiniz. Bununla ilgili Art of Manliness kanalının yapmış olduğu eğlenceli bir video var. Onu da bırakayım buraya.

Son düzenleme:
Saçma başlıklardan sonra bu faydalı yazı ilaç gibi geldi.Teşekkürler,bu kuralı uygularım

Bunun diğer adı kıvanç tatlıtuğ etkisi. Gayet güzel bir yazı. Bir kadına 2 kere buluimaya davet edin ikisinede gelmezse kızın numarayı silin.

Buluşmada telefonun elinden düşmemesi size yapılmış bir hakarettir. Burda kendi eğlencenize bakıp yan masadaki kızları kesip onlara yürüyebilirsiniz. Yan masadaki kızlar red etse bile sizin buluştuğunuz kızın yanında değeriniz düşmez. Çünkü kız sizin reddinize değil kalkıp o kızlara yürümenizi önemser. Eğer yan masaki kızlara yürüyemiyoranız kızı kibarca uyarın hala telefonla oynuyorsa ben sıkıldım senden görüşürüz diyin buluşmayı kapayın.

Bunun diğer adı kıvanç tatlıtuğ etkisi. Gayet güzel bir yazı. Bir kadına 2 kere buluimaya davet edin ikisinede gelmezse kızın numarayı silin.

Buluşmada telefonun elinden düşmemesi size yapılmış bir hakarettir. Burda kendi eğlencenize bakıp yan masadaki kızları kesip onlara yürüyebilirsiniz. Yan masadaki kızlar red etse bile sizin buluştuğunuz kızın yanında değeriniz düşmez. Çünkü kız sizin reddinize değil kalkıp o kızlara yürümenizi önemser. Eğer yan masaki kızlara yürüyemiyoranız kızı kibarca uyarın hala telefonla oynuyorsa ben sıkıldım senden görüşürüz diyin buluşmayı kapayın.

Kesinlikle. Hatta hiçbir şey söylemeden kalkıp gitmek lazım. İstediği kadar oynasın telefonuyla.

Buluşmayı kabul etmedi diye hoşlanmıyor demen yanlış, birçok neden reddetmesinen neden olabilir.

Buluşmayı kabul etmedi diye hoşlanmıyor demen yanlış, birçok neden reddetmesinen neden olabilir.

Kabul etmiyor diye hoşlanmıyor demiyorum. Eğer gelemeyeceğini söyledikten sonra buluşmak için başka bir zaman vermiyorsa bahane uyduruyordur yani hoşlanmıyordur doğal olarak diyorum.

Hocam güzel bir noktaya deginmişsin ancak şöyle de düşünmek gerekiyor; kadınlar kendileri bile ne düşündüklerini bilmiyorlar bazı konular hakkında. Kısaca demek istediğim Brad Pitt bile karşılarına gelse bu tip davranışları sergileme potansiyeline sahiptir kadınlar.

Mükemmeliyetçi bir bakış açısı,bu kadar derin düşünmek kadınları zihin odağı yapmak anlamına gelebilir

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8