Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bu adamdan bir cacık olur mu ? Şahsen yazdığı kitabı merak ettim ?

D5j8PA2XsAgamIn

Serkan İnci kitap yazıyormuş..Sizce okunmaya değer mi ?
Çok büyük konuşmuş Twitter'da Fikri olan ?

Twitlerinde doğru şeyler söylediği oluyor, ama stratejik olarak hata yapıyor. Bir şeyi allayıp pullayıp satmasını bilmiyor. Camia olarak üstümüzden ekmek yemesine ve kendi söylemleri yoluyla redpille cephe aldırmasına karşıyım.

Çok fazla linç yiyor yediği linci gereksiz buluyorum amacının prim olmadığına inanıyorum sadece bazen yorum yapmaması gereken konularda yorum yapıyor bazı linç edenler redpillci diyerekten redpill i de kötülüyor pdf i olursa okurum

Twitlerinde doğru şeyler söylediği oluyor, ama stratejik olarak hata yapıyor. Bir şeyi allayıp pullayıp satmasını bilmiyor. Camia olarak üstümüzden ekmek yemesine ve kendi söylemleri yoluyla redpille cephe aldırmasına karşıyım.

Aslında haklılık payı var ama söyleme tarzı mı yanlış ?
İçimizden biri gibi duruyor ama ne tarafa salladığını algılayamadım...
Susturma şarkısına verdiği tepkiyle gündemde şu ara..
Bende şarkıyı sevmedim ama bu yapılanları benimsediğim anlamına gelmiyor tabi ki ..
Lakin sürekli farklı ele alınmak gibi bir huyu var sanırım ? Garip...

Alınmaz içeriği oldukça yetersiz zaten rahatlıkla hakkında bilgi edinebileceğimiz konu başlıkları 0 derecesindeki biri için belki işe yarayabilir ama bize ekmek çıkmaz umarım bu haliyle yayınlamaz

Alınmaz içeriği oldukça yetersiz zaten rahatlıkla hakkında bilgi edinebileceğimiz konu başlıkları 0 derecesindeki biri için belki işe yarayabilir ama bize ekmek çıkmaz umarım bu haliyle yayınlamaz

Daha iyi bir kaynak önerisi verebilir misin ?
İçerik açısından detaylı ve geniş bilgilere yer verilen, aynı zamanda okumuş olduğun.
Bizde faydalanalım..

Daha iyi bir kaynak önerisi verebilir misin ?
İçerik açısından detaylı ve geniş bilgilere yer verilen, aynı zamanda okumuş olduğun.
Bizde faydalanalım..
Ne konuda kaynak istersin maskülenlik mi? kadınları anlamakla ilgili mi?
bu forum yeterince iyi bir kaynak ama yetersizse ne konuda kaynak istediğini söylersen yardımcı olabilirim

Ne konuda kaynak istersin maskülenlik mi? kadınları anlamakla ilgili mi?
bu forum yeterince iyi bir kaynak ama yetersizse ne konuda kaynak istediğini söylersen yardımcı olabilirim

Kadınları Anlamak, Maskülenlik de olabilir. İkisi de Önemli Konular Çünkü..
Hatta Feminist Yapıyı da kavramak isterim. Hani bildiğin var sandım bu Serkan'ın kitabından daha detaylı falan..Sen basit görünce..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8