Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bu Bizim Kaderimiz

Lise birde tcma'nın yazısıyla başladım bu işlere. Ardından Black Mirror dizisinden (izlemeyen varsa beklemesin) bir bölüm izledim Ekşi Sözlüğe bölümle ilgili yorumlara bakmak için girdim. İşte hayatımı değiştirecek kavramla o zaman tanıştım.

Dizinin bölümünün (maalesef şuan hatırlamıyorum) bir kısmı pua ile alakalıydı. Sözlükte yazarın teki bölümle alakalı The Game kitabından bahsetmişti. Nedir bu The Game diye bakarken Alfaloji Forumuyla tanıştım. Ardından kitabı falan okudum.

Bu bizim kaderimiz beyler. Eğer yorumlara bakmasaydım, o yorumu kaçırsaydım hayatım daha farklı olacak ve beta bir şekilde yoluma devam edecektim. Bu hap bizim kaderimiz. Kaderini değiştiremeyeceğine göre neden hala bekliyorsun? Neyi bekliyorsun? Daha fazla bekleme. Geçen her saniye elindeki fırsatı değerlendirmiyorsun. Arkadaşların gibi hayatın boyunca ezik olarak da kalabilirdin. Ama Tanrı sana bu fırsatı verdi. Şimdi kıçını kaldır ve ertelediğin işlerini yapmaya başla.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8